SUPERLIGA: Boaći SPASIO Zvezdu, sada se razmišlja o Arsenalu (VIDEO+FOTO)

29.10.2017. 12:40
Ričmond Boaći
Ričmond Boaći / Izvor: MN Press

U Gornjoj Varoši na programu meč 15. kola Superlige Srbije.

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su Zemun, na gostovanju, u utakmici 15. kola Superlige. Jedini gol, pred kraj meča u Gornjoj Varoši dao je Ričmond Boaći, posle odlične asistencije Aleksandra Pešića. Samim tim, napravljena je dobra uvertira za gostovanje Arsenalu u Ligi Evrope, u četvrtak. Zvezda je i dalje prva, sa 40 bodova. Crveno-beli su imali inicijativu, posebno u drugom poluvremenu, imali su i nekoliko izglednih prilika, ali su otpor domaćina slomili tek u 81. minutu. Na drugoj strani, Zemunci su opet "pali" u završnici meča, pošto su i u sredu izgubili od Partizana, golovima u poslednjim minutima.

Kako je bilo iz minuta u minut, pročitajte u nastavku teksta.

Fudbaleri Zemuna dočekuju Crvenu zvezdu u utakmici 15. kola Superlige Srbije, a na portalu Srbija Danas možete UŽIVO, da pratite dešavanja iz Gornje Varoši.

SUPERLIGA: Zvezda u Zemunu, poslednja provera pred Arsenal, ovo su STARTERI (FOTO)

SPREMAN SPISAK ZA DUELE U AZIJI: Da li će ga SAOPŠTITI Muslin ili neko DRUGI? (FOTO)

TOK UTAKMICE

KRAJ UTAKMICE.

83. minut - Kanga izblokiran.

81. minut - Vodi Zvezda sa 1:0. Strelac Boaći. Asistent je Pešić. Sve je krenulo od Kange.

78. minut - Pešić šutira, brani Šaranov, a Vučić izbacuje loptu. Otklonjena opasnost.

76. minut - Babić greši, ali Dimić krade loptu i kreće ka golu Borjana. Babić ipak zaustavlja napad i iskupljuje se.

74. minut - Izlazi Krstičić, ulazi Milijaš.

73. minut - Kanga izvodi slobodan udarac. Centrira, ali Zemunci otklanjaju opasnost.

58. minut - Boaći iz okreta, ali pored stative.

57. minut - Dvostruka izmena u Zvezdi. Na terenu su Rodić i Radonjić. Izlaze Anđelković i Srnić.

54. minut - Gužva u kaznenom prostoru Zemuna. Ipak nema šuta ka golu Šaranova.

50. minut - Ponovo Donald, ali preko gola.

U poluvremenu menja Milanović. Bubanja umesto Milutinovića.

KRAJ POLUVREMENA.

Taurunumi i Delije UJEDINJENI zbog jedne, VEOMA važne stvari (VIDEO)

41. minut - Sa 30-ak metara šutira Donald. Šaranov ipak brani. Lepa intervencija. Ubrzo i makazice Pešića. Neuspešno.

Navijači dva kluba, naizmenično "Kosovo - Srbija".

Video file

33. minut - Boaći preko gola sa ivice kaznenog prostora.

30. minut - Milutinović centrira, sa desne strane. Hvata Borjan. U sledećem napadu, Kanga iz daljine, ali nema gola.

Video file

22. minut - Cvetković glavom blokira šut Boaćija.

21. minut - Pešić sa desne strane, snažno, ali brani Šaranov. Korner za Zvezdu.

17. minut - Dimić centrira sa desne strane, interveniše Borjan. Otklonjena opasnost.

8. minut - Šutira Boaći. Pravo u Šaranova.

3. minut - Lasickas u kontri, ali samo korner za Zemun. Opasnost za Borjana, ali šut glavom Vučića preko gola Zvezde.

Počinje utakmica.

Evo i protokola. Milojević ponovo može da računa na oporavljene, Frimponga i Milića. Frimpong je starter, a Milić je na klupi.