СУПЕРЛИГА: Надокнада КОБНА за Земунце, Звезда залечила париске "ране" (ВИДЕО+ФОТО)

07.10.2018. 12:53
Marko Marin
Марко Марин / Извор: МН Press

Главни судија био је Срђан Јовановић

Фудбалери Црвене звезде победили су Земун у последњој утакмици 11. кола Суперлиге Србије, резултатом 2:1, захваљујући головима Дејана Јовељића и Марка Марина, у надокнадама у првом и другом полувремену. Иначе, повео је Земун у 10. минуту голом Николе Стојковића, али је касније уследио потпуни преокрет. Треба да се каже и да је Ебисилио у 21. минуту пропустио да да гол са беле тачке, пошто је погодио стативу.

На овај начин, Звезда је задржала прво место на табели и значајну бодовну предност, али и на неки начин "залечила ране" после пораза у Лиги шампиона од Пари Сен Жермена. Сада следи пауза због обавеза репрезентација у Лиги нација.

Како је протекао меч на стадиону у Горњој вароши прочитајте у наставку текста.

Утакмицом између Земуна и Црвене звезде биће затворено 11. коло Суперлиге Србије, а дешавања УЖИВО, из минута у минут можете да пратите на порталу Србија Данас

ЗВЕЗДА У ЗЕМУНУ: Милојевић ротирао после Париза, велико ИЗНЕНАЂЕЊЕ у шпицу напада (ФОТО)

ПРЕСЕДАН КАКАВ СЕ НЕ ПАМТИ: Звезда на игрици ИЗБАЧЕНА из Лиге шампиона (ФОТО)

ТОК УТАКМИЦЕ.

КРАЈ.

90 1. минут - Сада је 2:1 за Звезду. Асистент Боаћи. Стрелац Марин.

90. минут - Јовичић са дистанце. Милошевић боксује.

88. минут - Борјан хвата лопту после центаршута са леве стране.

85. минут - Марин изблокиран. На другој страни, Бабић испред Подунавца.

78. минут - Подунавац уместо Кукуличића.

77. минут - Марин, лопта иде под пречку, али Милошевић одлично брани.

73. минут - Ђаловић уместо Тошеског.

72. минут - Марин погађа стативу са 20 метара. Убрзо улази Боаћи уместо Ебисилија.

70. минут - Марин проиграва Јованчића, али Земунци отклањају опасност.

60. минут - Марин пласира лопту, али Милошевић прави параду.

59. минут - Кукуличић шутира са ивице казненог простора, али Борјан хвата.

54. минут - Дегенек прави фаул близу казненог простора. Слободан ударац за домаћина. На крају лопта за Борјана, безидејна акција Земунаца.

51. минут - Марин покушава да проигра саиграче. Ништа од тога. Лопта за голмана.

47. минут - Слободњак за Земун, са 25 метара. Преко гола.

ПОЧИЊЕ ДРУГО ПОЛУВРЕМЕ.

45 3. минут - ГОЛ за 1:1. Пролази капитен Стојковић по десној страни, убацује лопту на петерац. Лопта долази до Јовељића који постиже гол за изједначење.

45 1. минут - Контра Земуна, покушај лоба, али Борјан није савладан.

37. минут - После гужве у казненом, корнер за Звезду. Нема промене резултата.

32. минут - Бабић главом, али поред гола.

21. минут - Ебисилио, али статива.

20. минут - Јованчић пада и пенал за црвено-беле.

10. минут - ГОЛ! Води Земун. Стрелац Никола Стојковић. После асистенције Кукуличића са десне стране, са неколико метара убацује лопту иза леђа Борјана. Лоша реакција одбране гостију.

8. минут - Дегенек се жали на повреду. Указује му се помоћ. Штопер Звезде наставља меч.

6. минут - Корнер за Земун. Лопта погађа Јованчића, отклоњена опасност. Земунци траже рекламирају играње руком. Судија Јовановић показује да се игра настави.

4. минут - Марин са десетак метара искоса, али поред гола.

3. минут - Замало гол за Звезду. Греши голман Милошевић, али се убрзо исправља. Интервенише испред младог Јовељића који је добио шансу.