МУРИЊО СЕ САМО НАСМЕЈАО ГВАРДИОЛИ: Тактички уништио Шпанца и Тотенхем лагано славио у дербију (ВИДЕО)

21.11.2020. 20:24
FK Totenhem Hotspur
ФК Тотенхем Хотспур / Извор: Реутерс

Бриљантна партија домаћих.

Мурињо је надмудрио и надвисио Гвардиолу, а његов Тотенхем самим тим савладао Манчестер сити у дербију Премијер лиге. Резултат је био 2:0 за "певце".

КАДАР – НЕВЕРА! Погледај званично најјаче добитне тикете и преузми 1000 РСД БОНУСА НА ПОКЛОН

КАД ЈЕ МУКА, ОСЛОНИ СЕ НА МИРАНЧУКА: Марко Николић и Локомотива славили са играчем мање (ВИДЕО)

ЛУДНИЦА У ЧЕМПИОНШИПУ: Ивић ПРОКОЦКАО прво место! У три бода СЕДАМ тимова

Сон је донео предност домаћима већ у петом минуту и најавио да би ово могло да буде Тотенхемово вече. Дивно је утекао одбрани, ушао са леве стране и ударцем у ближи угао савладао голмана Ситија.

Ситију је поништен гол после интервенције ВАР-а у 28. минуту и са резултатом 1:0 се отишло на одмор.

У другом делу меча се очекивала потпуна офанзива Гвардиолиних момака, али су они умногоме подбацили у тој намери и то је казнио Ђовани Ло Селсо у 65. минуту.

Мање од минут након што је ушао у игру, Ло Селсо је добио пас од сјајног Кејна и кроз ноге пробацио лопту Едерсону. До краја се није мењао резултат, а Тотенхем је дошао до три бода и до првог места на табели.