MURINJO SE SAMO NASMEJAO GVARDIOLI: Taktički uništio Španca i Totenhem lagano slavio u derbiju (VIDEO)

21.11.2020. 20:24
FK Totenhem Hotspur
FK Totenhem Hotspur / Izvor: Reuters

Briljantna partija domaćih.

Murinjo je nadmudrio i nadvisio Gvardiolu, a njegov Totenhem samim tim savladao Mančester siti u derbiju Premijer lige. Rezultat je bio 2:0 za "pevce".

KADAR – NEVERA! Pogledaj zvanično najjače dobitne tikete i preuzmi 1000 RSD BONUSA NA POKLON

KAD JE MUKA, OSLONI SE NA MIRANČUKA: Marko Nikolić i Lokomotiva slavili sa igračem manje (VIDEO)

LUDNICA U ČEMPIONŠIPU: Ivić PROKOCKAO prvo mesto! U tri boda SEDAM timova

Son je doneo prednost domaćima već u petom minutu i najavio da bi ovo moglo da bude Totenhemovo veče. Divno je utekao odbrani, ušao sa leve strane i udarcem u bliži ugao savladao golmana Sitija.

Sitiju je poništen gol posle intervencije VAR-a u 28. minutu i sa rezultatom 1:0 se otišlo na odmor.

U drugom delu meča se očekivala potpuna ofanziva Gvardiolinih momaka, ali su oni umnogome podbacili u toj nameri i to je kaznio Đovani Lo Selso u 65. minutu.

Manje od minut nakon što je ušao u igru, Lo Selso je dobio pas od sjajnog Kejna i kroz noge probacio loptu Edersonu. Do kraja se nije menjao rezultat, a Totenhem je došao do tri boda i do prvog mesta na tabeli.