ТРИ МИНУТА ДОВОЉНА ЗА ПРЕОКРЕТ: Колубара поклекла у Суботици!

15.10.2022. 17:51
Lazar Tufegdžić
Лазар Туфегџић / Извор: МН Press

Настављено домаће првенство...

У оквиру 15. кола Mozzart Бет Суперлиге Србије екипа Спартака савладала је у Суботици екипу Колубаре резултатом 2:1 (0:1).

“ЛУДИЛО МОЗГА”! Срећник из Инђије “ко од шале” у једном дану постао богатији за 719.000 ДИНАРА!!!

БИЛО ЈЕ ДОСТА ЕМОЦИЈА, ИСТРОШИЛИ СМО СЕ: Петрић стрепи пред Чукарички!

КОНАЧНО: Милојевић ОТКРИО зашто нема Кулибалија и да је руководству предао СПИСАК жеља

Треба нагласити са прво полувреме није наговештавало такав исход, пошто је Петар Ђуричковић у 18. минуту донео предност Лазаревчанима.

Она је била на снази све до 59. минута када је домаћи тим успео за три минута да постигне два гола и потпуно преокрене сусрет.

Најпре је Лука Бијеловић поравнао резултат, да би у 62. Александар Танасин донео вођство и три бода "голубовима".

Посао им је био у завршници олакшан, јер су гости од 69. минута играли са играчем мање.

Спартак је скочио на 12. место на табели са 13 освојених бодова, док Колубара са шест више заузима 8. позицију, прву изнад црте која дели плеј-оф и плеј-аут зоне.