ТРИКОЛОРИ СЛАВИЛИ ПРОТИВ ОРЛОВА: Два гола Душана Влаховића и пораз Србије од Француза (ФОТО)

15.10.2018. 19:57
Mlada fudbalska reprezentacija Srbije
Млада фудбалска репрезентација Србије / Извор: Фото: ФСС

Одлична провера.

Комбинована млађа селекција Србије одиграла је пријатељкси сусрет са селекцијом Француске У-20 на терену СЦ Стара Пазова. Гости су славили тријумф резултатом 4:2. Србија је погоцима Душана Влаховића два пута успевала да надокнади минус против сјајних Француза, али су “галски петлићи” са нова два гола одагнали дилеме око победника овог дуела.

ПАЛА ОДЛУКА: Ево где ће Србија дочекати Црну Гору. Меч почиње у крајње НЕУОБИЧАЈНОМ термину (ФОТО)

ИТАЛИЈАНИ ОБЈАВИЛИ ЕКСКЛУЗИВУ: Сергеј на САСЛУШАЊУ! (ФОТО)

У првих двадесетак минута гости су имали више од игре, али како је време пролазило тако је и наша селекција деловала компактније, јер су на терену били играчи који су иза себе имали само два заједничка тренинга. Французи су повели, а Србија је преко Влаховића заслужила да се на полувреме оде без победника.

У наставку је извршено много измена,а Французи су то знали да искористе и боље се прилагоде новонасталој ситуацији. Србија је успела да стигне до новог изједначења, после претходног гола Адлија, али онда је из два контранапада Деаби казнио неуиграност наше селекције. После свега констатација да је Србија пружила веома добар отпор далеко уигранијој селекцији Француске.

СРБИЈА: Васиљевић (од 85. Марковић), Стојковић, Ковачевић (од 85. Ђурић), Ескић (од 46. Петровић), Панков (од 62. Цветковић), Вукотић (од 79. Текијашки), Ђуричин (од 62. Дуроњић), Главчић, Влаховић (од 62. Ступаревић), Срећковић (од 79. Пантић), Мркић (од 85. Лукић).

ФРАНЦУСКА: Лафонт, Н Дика, Сагаду(од 70. Бернед), Деаби, Куисанс, Сисоко, Матондо, Жуан, Басила (од 46. Адли), Луидис, Сумаре (од 81. Пинтор).

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.