ИГРА МАЧКЕ И МИША: ТСЦ разбијен у Немачкој (ВИДЕО)

09.11.2023. 22:56
FK Frajburg
ФК Фрајбург / Извор: Реутерс

Убедљив пораз.

Фудбалери ТСЦ-а убедљиво су поражени на гостовању Фрајбургу (5:0) у четвртом колу Лиге Европе.

ЛИГА ЕВРОПЕ: Ливерпул КИКСНУО! Матић славиоFK Liverpul

ЛИГА ЕВРОПЕ: Ливерпул КИКСНУО! Матић славио

МАТИЋ НЕ ТУГУЈЕ УПРКОС ПОРАЗУ: Сјајан меч, недостајала је мирноћа Igor Matić

МАТИЋ НЕ ТУГУЈЕ УПРКОС ПОРАЗУ: Сјајан меч, недостајала је мирноћа

НОВИ ПОРАЗ ЧУКЕ: Фиорентина са пенала славила у Лесковцу (ВИДЕО)FK Čukarički

НОВИ ПОРАЗ ЧУКЕ: Фиорентина са пенала славила у Лесковцу (ВИДЕО)

Ужасан меч одиграли су изабраници Жарка Лазетића. Мрежу гостију отворио је Рол у 24. минуту. Успели су Тополчани до краја првог дела игре да сачувају минималан заостатак иако је Фрајбург непрестано претио.

Лига Европе, 4. коло

Фрајбург - ТСЦ 5:0 (1:0)

Стрелци: Рол 24, Егештајн 56, 80, Вајсхаупт 69, Доан 92

Стадион: Енерги парк

Судија: Рохит Сахи (Норвешка)

ФРАЈБУРГ: Атеболу - Гинтер, Линхарт, Гулде - Силдилиња, Егенштајн, Хофлер, Вајсхаупт - Ролф, Грифо, Холер.

ТСЦ: Илић - Ђорђевић, Антонић, Стојић - Влалукин, Кувељић, Ђаковац, Вулић, Петровић - Миловановић, Јовановић.

Ипак, у наставку је све решено веома брзо. Егештајн у 56. минуту је постигао други гол за свој тим и то на асистенцију Грифа.

Ноа Вајсхаупт је у 69. минуту променио резултат. Соло акција са левог бока, пробио се фудбалер крај Ђорђевића и погодио даљи угао. Жуниор Адаму је десет минута повећао резултат, да би у судијској надокнади Доан поставио коначан резултат.

У оквиру ове групе, Вест Хем је савладао Олимпијакос - 1:0.