ТСЦ ПОВЕО У ПРВОМ МИНУТУ: Бивши играч Звезде са два гола донео бодове Војводини

12.11.2023. 21:45
FK TSC
ФК ТСЦ / Извор: МН Press

Дуел 15. кола.

У последњој утакмици 15. кола Моцарт бет Супер лиге, Војводина је са 2:1 победила ТСЦ у Бачкој Тополи. Јунак меча је био некдашњи играчл Звезде Андрија Радуловић који је био стрелац оба гола за госте.

ТОТАЛНА ЛУДНИЦА У ХУМСКОЈ: Илић у 96. минуту СРУШИО Чуку за 13. узастопну победу Партизана (ВИДЕО)FK Partizan

ГОЛУБОВИ ПАЛИ У ИВАЊИЦИ: Јавор бољи од Спартака FK Javor

ГОЛУБОВИ ПАЛИ У ИВАЊИЦИ: Јавор бољи од Спартака

ИЛИЋЕВ ПРВЕНАЦ, ДУЉАЈ У ТРАНСУ: Погледајте сцену са краја меча Партизана и Чукаричког (ВИДЕО)FK Partizan

ТСЦ је до предности стигао у 30. секунди. Одлична реакција Александра Ћирковића обезбедила је предност екипи из Бачке Тополе.

Изједначење је уследило у 19. минуту. На асистенцију Алексе Вукановића, умешно је реаговао расположени Андрија Радуловић и вратио Новосађане у игру.

Свега десет минута касније, гости су имали предност од 2:1. На сцени су били исти актери, у донекле измењеном распореду. Центрирао је Вукановић, лоша реакција Николе Симића и последње линије домаћина, оставили су простор Радуловићу да неометан, са десетак метара, смести лопту у мрежу.