У ПРАВО ВРЕМЕ НА ПРАВОМ МЕСТУ: Јовић голом иницирао преокрет Фиорентине

27.05.2023. 22:36
Luka Jović
Лука Јовић / Извор: Профимедиа

Виола савладала Рому.

Фудбалери Фиорентине савладали су после преокрета вечерас Рому 2:1 (0:1) у утакмици 37. кола Серије А, а стрелац првог гола за тим из Фиренце био је Лука Јовић.

ДУЉАЈ СТАВИО ТАЧКУ НА ОЧАЈНУ СЕЗОНУ: Ако сам ја проблем, то је најлакше решити

ПОСЛЕ ТРИ ДУГЕ ДЕЦЕНИЈЕ: Лутон се вратио у Премијер лигу

БОРУСИЈА ПРОПУСТИЛА ИСТОРИЈСКУ ШАНСУ: Бајерну 11. узастопна титула

Рома је водила од 11. минута голом Стефана Ел Шаравија, а преокрет су за свега три минута донели Лука Јовић у 85. и Џонатан Иконе у 88. минуту. Јовић је одиграо цео меч, а Никола Миленковић и Алекса Терзић других 45 минута. Са друге стране, Немања Матић није играо, а бранио је Миле Свилар.

Раније данас, Торино је савладао Специју 4:0, а трећи гол постигао је Иван Илић у 76. минуту. Вања Милинковић-Савић бранио је за Торино свих 90 минута. У првом мечу дана Салернитана је савлада Удинезе са 3:2.

Погледајте како изгледа Беатрис Мореира, девојка Гиљермеа Соареша фудбалера Браге