Упорни Малтежани: Николићев Видеотон примио три гола, али је ипак прошао даље (ВИДЕО)

04.07.2017. 22:39
Marko Nikolić
Марко Николић / Извор: МН Press

Мађарски представник бољи у двомечу због победе у првој утакмици.

Екипа Марка Николића успешно је савладала прву препреку на путу ка Лиги Европе, пошто је Видеотон у реваншу са малтешким Балцаном одиграо 3:3 и захваљујући победи у првом мечу од 2:0 прошао даље. Упркос проласку, бившег тренера Партизана би могла да забрине игра одбране пошто су Малтежани успели да постигну три гола.

Успела последња проба: Партизан победио и показао да је спреман за Будућност (ВИДЕО ФОТО)

Леонардо показао узнемиреност: Божинов му упутио јаку поруку (ФОТО)

Повели су Малтежани већ у трећем минуту преко црногорског интернационалца Каљевића, да би за 20 минута дошло до преокрета. Гереши је у 15. минуту донео изједначење Видеотону који је у 23. прешао у вођство поготком Марка Шчеповића који је био стрелац и у првом мечу. Тада је гол постигао и Данко Лазовић који овога пута није успео да се упише у листу стрелаца, али је асистирао Шћеповићу за погодак.

Домаћин се није предавао и у 56. минуту поготком Ефионга је дошао до изједначења, да би предност гостима вратио Јухас. Бацано је до ремија дошао из пенала у 86. минуту, а стрелац је поново био Каљевић. У наредном колу Видеотон ће играти са бољим из меча између Б36 са Фарских Отрва и естонског Каљуа.