14°C
17.05.2024.
117.1192
107.5969

Uporni Maltežani: Nikolićev Videoton primio tri gola, ali je ipak prošao dalje (VIDEO)

04.07.2017. 22:39
Marko Nikolić
Marko Nikolić / Izvor: MN Press

Mađarski predstavnik bolji u dvomeču zbog pobede u prvoj utakmici.

Ekipa Marka Nikolića uspešno je savladala prvu prepreku na putu ka Ligi Evrope, pošto je Videoton u revanšu sa malteškim Balcanom odigrao 3:3 i zahvaljujući pobedi u prvom meču od 2:0 prošao dalje. Uprkos prolasku, bivšeg trenera Partizana bi mogla da zabrine igra odbrane pošto su Maltežani uspeli da postignu tri gola.

Uspela poslednja proba: Partizan pobedio i pokazao da je spreman za Budućnost (VIDEO+FOTO)

Leonardo pokazao uznemirenost: Božinov mu uputio jaku poruku (FOTO)

Poveli su Maltežani već u trećem minutu preko crnogorskog internacionalca Kaljevića, da bi za 20 minuta došlo do preokreta. Gereši je u 15. minutu doneo izjednačenje Videotonu koji je u 23. prešao u vođstvo pogotkom Marka Ščepovića koji je bio strelac i u prvom meču. Tada je gol postigao i Danko Lazović koji ovoga puta nije uspeo da se upiše u listu strelaca, ali je asistirao Šćepoviću za pogodak.

Domaćin se nije predavao i u 56. minutu pogotkom Efionga je došao do izjednačenja, da bi prednost gostima vratio Juhas. Bacano je do remija došao iz penala u 86. minutu, a strelac je ponovo bio Kaljević. U narednom kolu Videoton će igrati sa boljim iz meča između B36 sa Farskih Otrva i estonskog Kaljua.