УСПЕШНА ГЕНЕРАЛКА: Партизан победио руског прволигаша уз СПЕКТАКУЛАРНЕ маказице Ђурђевића (ВИДЕО)

11.02.2017. 15:53
FK Partizan
ФК Партизан / Извор: МН Press

Црно-бели спремни за други део сезоне.

Партизан је спреман за пролећни део сезоне. Црно-бели су у генералној проби пред наставак шампионата и обавеза у Купу Србије победили Урал голом Леонарда, а тренер Марко Николић може да буде задовољан формом и физичком спремом екипе.

НОВИ ПРЕОКРЕТ: Нема ОДЛАГАЊА, ево који су тачни ТЕРМИНИ 22. кола СУПЕРЛИГЕ (ФОТО)

Утакмица у Лимасолу подесћала је од старта на такмичарску, обе екипе су играле чврсто и дисциплиновано. Урал је могао на одмор са голом предности, али је Димитров у 38. минуту погодио пречку. Раније, у 16. минуту, оправдано је због офсајда поништен гол Јевтовића.

ДОБРЕ И ЛОШЕ ВЕСТИ ЗА ПАРТИЗАН: Новица се ВРАЋА за Цедевиту, а ОН у Загребу неће играти (ФОТО)

У другом полувремену Партизан је заиграо много боље, па су стигли и голови. Вулићевић је у 77. минуту оштро центрирао са десне стране, Тавамба и Ђурђевић нису стигли, али је на другој стативи спреман био Леонардо који је сместио лопту у мрежу руског премијерлигаша.

У СМИРАЈ ПРЕЛАЗНОГ РОКА: Партизан добија још једно појачање! (ФОТО)

Добра акција црно-белих севнула је у 88. минуту, сарађивали су резервисти Михајловић и Тавамба, другопоменути се одлично снашао и лоптом гађао Ђурђевића, а голгетер Партизана је феноменалним маказицама погодио саме рашље за коначних 2:0.

ДЕРБИ ЈЕ ЗА ТРИ НЕДЕЉЕ: Фудбалер Партизана већ има МОЋНУ поруку за Гробаре (ФОТО)

ПАРТИЗАН - УРАЛ 1:0

Стрелац: Леонардо у 77. минуту. Стадион Мунисипал у Лимасоли. Судија: Мариос Христофи (Кипар).

Партизан: Кљајић - Вулићевић, Миленковић, Остојић, Милетић - Јевтовић (од 60. Косовић), Евертон (од 85. Саша Илић) - Јанковић, Леонардо (од 85. Михајловић), А. Стевановић (од 73. Тавамба), Ђурђевић.

Урал:  Заболотни - Кулаков, Динга, Новиков, Данцев - Фидлер, Димитров, Бикфалви, Иљин (од 56. Ломакин), Лунгу - Пављученко.

СМЕЈЕ ИМ СЕ ЦЕО СВЕТ: Хрвати НЕПОЖЕЉНИ у НБА лиги (ФОТО)