USPEŠNA GENERALKA: Partizan pobedio ruskog prvoligaša uz SPEKTAKULARNE makazice Đurđevića (VIDEO)

11.02.2017. 15:53
FK Partizan
FK Partizan / Izvor: MN Press

Crno-beli spremni za drugi deo sezone.

Partizan je spreman za prolećni deo sezone. Crno-beli su u generalnoj probi pred nastavak šampionata i obaveza u Kupu Srbije pobedili Ural golom Leonarda, a trener Marko Nikolić može da bude zadovoljan formom i fizičkom spremom ekipe.

NOVI PREOKRET: Nema ODLAGANJA, evo koji su tačni TERMINI 22. kola SUPERLIGE (FOTO)

Utakmica u Limasolu podesćala je od starta na takmičarsku, obe ekipe su igrale čvrsto i disciplinovano. Ural je mogao na odmor sa golom prednosti, ali je Dimitrov u 38. minutu pogodio prečku. Ranije, u 16. minutu, opravdano je zbog ofsajda poništen gol Jevtovića.

DOBRE I LOŠE VESTI ZA PARTIZAN: Novica se VRAĆA za Cedevitu, a ON u Zagrebu neće igrati (FOTO)

U drugom poluvremenu Partizan je zaigrao mnogo bolje, pa su stigli i golovi. Vulićević je u 77. minutu oštro centrirao sa desne strane, Tavamba i Đurđević nisu stigli, ali je na drugoj stativi spreman bio Leonardo koji je smestio loptu u mrežu ruskog premijerligaša.

U SMIRAJ PRELAZNOG ROKA: Partizan dobija još jedno pojačanje! (FOTO)

Dobra akcija crno-belih sevnula je u 88. minutu, sarađivali su rezervisti Mihajlović i Tavamba, drugopomenuti se odlično snašao i loptom gađao Đurđevića, a golgeter Partizana je fenomenalnim makazicama pogodio same rašlje za konačnih 2:0.

DERBI JE ZA TRI NEDELJE: Fudbaler Partizana već ima MOĆNU poruku za Grobare (FOTO)

PARTIZAN - URAL 1:0

Strelac: Leonardo u 77. minutu. Stadion Munisipal u Limasoli. Sudija: Marios Hristofi (Kipar).

Partizan: Kljajić - Vulićević, Milenković, Ostojić, Miletić - Jevtović (od 60. Kosović), Everton (od 85. Saša Ilić) - Janković, Leonardo (od 85. Mihajlović), A. Stevanović (od 73. Tavamba), Đurđević.

Ural:  Zabolotni - Kulakov, Dinga, Novikov, Dancev - Fidler, Dimitrov, Bikfalvi, Iljin (od 56. Lomakin), Lungu - Pavljučenko.

SMEJE IM SE CEO SVET: Hrvati NEPOŽELJNI u NBA ligi (FOTO)