УЖИВО: Црвена звезда - Партизан 1:3 (КРАЈ)

18.04.2017. 17:05 14:38
Derbi
Дерби / Извор: МН Press

Велика победа црно-белих.

Партизан је у 154. Вечитом дербију победио Црвену звезду као гост 3:1 и у потпуности се вратио у трку за титулу првака Србије.

НИЈЕ ЗАБОРАВИО ШТА ЈЕ ДАНАС: Због ОВЕ поруке, Божинова ће Гробари ОБОЖАВАТИ (ФОТО)

БИО ЈЕ ПРВАК ЕВРОПЕ У БАРИЈУ: Идол ДЕЛИЈА преузима бившег ШАМПИОНА Шпаније (ФОТО)

Портал Србија Данас пратио је сва дешавања са стадиона Рајко Митић.

ЈАВИО СЕ НИКОЛА ЈОКИЋ: Сада је ЈАСНО да ли ће ИГРАТИ за Србију овог лета (ФОТО)

ПАРТИЗАНОВЦИ СУ ИЗАШЛИ НА ТЕРЕН: Погледајте КАКО су навијачи ДОЧЕКАЛИ Марка Николића! (ВИДЕО)

Порука Делија за навијаче Звезде у предвечерје дербија! (ФОТО)

КРАЈ!

90 2. минут - Марко Јевтовић добија жути картон

89. минут - жути картон за Фримпонга због оштрог старта над Леонардом на центру терена.

85. минут - Предраг Сикимић ушао уместо Срђана Плавшића.

83. минут - жути картон добија Боаћи после прекршаја са леђа над Милетићем, који неће моћи да настави утакмицу. Уместо њега ушао је Милан Радин.

80. минут - Леонардо постиже други гол на утакмици, а трећи гол против Црвене звезде ове сезоне. Бразилац је започео акцију, одиграо дупли пас са Ђуричковићем, а Леонардо је мајсторски матирао немоћног Манојловића.

ГООООООООЛ

78. минут - нова измена у Партизану, уместо стрелца гола Тавамбе ушао је Небојша Косовић.

75. минут - прва измена у Звезди, ушао је Славољуб Срнић уместо асистента за гол Џона Руиза.

72. минут - прва измена на утакмици, у Партизану, уместо Марка Јанковића ушао је Петар Ђуричковић.

68. минут - Тавамба кажњава лоше истрчавање Манојловића који је само минут раније одбранио зицер Леонарду. Дошло је до контакта Тавамбе и Манојловића, али судија Грујић није реаговао, па је гол признат. Биће полемике...

ГООООООООООООЛ

ШАНСА ЗА ПАРТИЗАН

60. минут - први жути картон за играче Звезде, пожутео је Ле Талек због играња лоптом после судијског звиждука.

На трибинама је 26.112 навијача

50. минут - Партизан има среће што је остао комплетан, Леонардо је без лопте ударио Фримпонга, али судија Грујић то није видео.

49. минут - први жути картони на утакмици, Грујић због протеста даје јавне опомене и Леонардо и Евертону.

48. минут - Црвена звезда је изједначила. Канга је избацио Руиза на крило, а Костариканац је сјајно приметио Боаћија, који је лако матирао немоћног Кљајића.

ГОООООООЛ:

ПОЧЕЛО ЈЕ ДРУГО ПОЛУВРЕМЕ

КРАЈ ПРВОГ ПОЛУВРЕМЕНА

41. минут - Канга шутира из слободног ударца са око 28 метара, али Кљајић лако брани.

36. минут - Вулићевић са ивице шеснаестерца шутира високо преко гола.

34. минут - одлична акција Звезде, умало аутогол Милетића.

28. минут - нова шанса за Партизан, поново Филип Манојловић брани ударац Уроша Ђурђевића.

25. минут - велика шанса за Звезду, али Кљајић сјајно брани ударац Боаћија главом.

LeoGol
ЛеоГол / Извор: Србија Данас

21. минут ГООООООООЛ - води Партизан. Стрелац Леонардо из слободног ударца, искоса са око 25 метара

ГОООООООООООООООЛ

ШАНСА

9. минут - Тавамба сјајно асистира Урошу Ђурђевић који излази очи и очи са голманом Звезде, али је лопта погодила Филипа Манојловића.

6. минут - краћи прекид због ударца који је добио Марко Јанковић, али све је у реду са крилним нападачем Партизана.

4. минут - Почело је офанзивно са обе стране. Прво је после корнера запретила Звезда преко Ле Талека, а узвратио је Марко Јевтовић ударцем са двадесетак метара преко гола.