UŽIVO: Crvena zvezda - Partizan 1:3 (KRAJ)

18.04.2017. 17:05 14:38
Derbi
Derbi / Izvor: MN Press

Velika pobeda crno-belih.

Partizan je u 154. Večitom derbiju pobedio Crvenu zvezdu kao gost 3:1 i u potpunosti se vratio u trku za titulu prvaka Srbije.

NIJE ZABORAVIO ŠTA JE DANAS: Zbog OVE poruke, Božinova će Grobari OBOŽAVATI (FOTO)

BIO JE PRVAK EVROPE U BARIJU: Idol DELIJA preuzima bivšeg ŠAMPIONA Španije (FOTO)

Portal Srbija Danas pratio je sva dešavanja sa stadiona Rajko Mitić.

JAVIO SE NIKOLA JOKIĆ: Sada je JASNO da li će IGRATI za Srbiju ovog leta (FOTO)

PARTIZANOVCI SU IZAŠLI NA TEREN: Pogledajte KAKO su navijači DOČEKALI Marka Nikolića! (VIDEO)

Poruka Delija za navijače Zvezde u predvečerje derbija! (FOTO)

KRAJ!

90+2. minut - Marko Jevtović dobija žuti karton

89. minut - žuti karton za Frimponga zbog oštrog starta nad Leonardom na centru terena.

85. minut - Predrag Sikimić ušao umesto Srđana Plavšića.

83. minut - žuti karton dobija Boaći posle prekršaja sa leđa nad Miletićem, koji neće moći da nastavi utakmicu. Umesto njega ušao je Milan Radin.

80. minut - Leonardo postiže drugi gol na utakmici, a treći gol protiv Crvene zvezde ove sezone. Brazilac je započeo akciju, odigrao dupli pas sa Đuričkovićem, a Leonardo je majstorski matirao nemoćnog Manojlovića.

GOOOOOOOOL

78. minut - nova izmena u Partizanu, umesto strelca gola Tavambe ušao je Nebojša Kosović.

75. minut - prva izmena u Zvezdi, ušao je Slavoljub Srnić umesto asistenta za gol Džona Ruiza.

72. minut - prva izmena na utakmici, u Partizanu, umesto Marka Jankovića ušao je Petar Đuričković.

68. minut - Tavamba kažnjava loše istrčavanje Manojlovića koji je samo minut ranije odbranio zicer Leonardu. Došlo je do kontakta Tavambe i Manojlovića, ali sudija Grujić nije reagovao, pa je gol priznat. Biće polemike...

GOOOOOOOOOOOOL

ŠANSA ZA PARTIZAN

60. minut - prvi žuti karton za igrače Zvezde, požuteo je Le Talek zbog igranja loptom posle sudijskog zvižduka.

Na tribinama je 26.112 navijača

50. minut - Partizan ima sreće što je ostao kompletan, Leonardo je bez lopte udario Frimponga, ali sudija Grujić to nije video.

49. minut - prvi žuti kartoni na utakmici, Grujić zbog protesta daje javne opomene i Leonardo i Evertonu.

48. minut - Crvena zvezda je izjednačila. Kanga je izbacio Ruiza na krilo, a Kostarikanac je sjajno primetio Boaćija, koji je lako matirao nemoćnog Kljajića.

GOOOOOOOL:

POČELO JE DRUGO POLUVREME

KRAJ PRVOG POLUVREMENA

41. minut - Kanga šutira iz slobodnog udarca sa oko 28 metara, ali Kljajić lako brani.

36. minut - Vulićević sa ivice šesnaesterca šutira visoko preko gola.

34. minut - odlična akcija Zvezde, umalo autogol Miletića.

28. minut - nova šansa za Partizan, ponovo Filip Manojlović brani udarac Uroša Đurđevića.

25. minut - velika šansa za Zvezdu, ali Kljajić sjajno brani udarac Boaćija glavom.

LeoGol
LeoGol / Izvor: Srbija Danas

21. minut GOOOOOOOOL - vodi Partizan. Strelac Leonardo iz slobodnog udarca, iskosa sa oko 25 metara

GOOOOOOOOOOOOOOOL

ŠANSA

9. minut - Tavamba sjajno asistira Urošu Đurđević koji izlazi oči i oči sa golmanom Zvezde, ali je lopta pogodila Filipa Manojlovića.

6. minut - kraći prekid zbog udarca koji je dobio Marko Janković, ali sve je u redu sa krilnim napadačem Partizana.

4. minut - Počelo je ofanzivno sa obe strane. Prvo je posle kornera zapretila Zvezda preko Le Taleka, a uzvratio je Marko Jevtović udarcem sa dvadesetak metara preko gola.