ВЕРОВАЛИ ИЛИ НЕ: Ван Ла Пара је дао гол у баражу и увео свој тим у холандски елитни ранг (ВИДЕО)

11.06.2023. 22:03
Radživ van la Para
Раџив ван ла Пара / Извор: Србија Данас

Са друге стране је био Ришаиро Живковић.

Када питате просечног навијача Црвене звезде који је најлошији фудбалер који је носио црвено-бели дрес у последњих пар деценија већина ће рећи - Раџив ван Ла Пара.

НЕОЧЕКИВАНА ИЗЈАВА ЛАЛАТОВИЋА: Партизан је оштећен за титулу!

ДЕГЕНЕК БЛИЗУ ПОВРАТКА У ЗВЕЗДУ! Навео да је било контакта и проговорио о Бахару, познају се од раније

ПРВО ОКУПЉАЊЕ ПОД НОВИМ СЕЛЕКТОРОМ: Ђорђевић позвао 26 играча

Онда долазимо до момента веровали или не. Фудбалери Алмер ситија пласирали су се у Ередивизију први пут у историји пошто су у баражу били бољи од екипе Емена, а Ван Ла Пара је много допринео томе.

Алмер сити је у реванш мечу баража победио у гостима са 2:1, а како је славио и у првој утакмици као домаћин са 2:0, потпуно заслужено се пласирао у елитну холандску лигу.

Водећи гол за госте постигао је у 50. минуту бивши фудбалер Црвене звезде Раџив ван Ла Пара и тада је већ било јасно да ће ићи у елиту.

Само три минута касније предност је удвостручио Сметс. Влак је у наставку меча постигао само утешни гол за домаћи тим.

Неко рећи лако је њима јер је за Емен играо можда и други највећи промашај у историји Звезде - Ришаиро Живковић.

Све у свему изгледа да Ван Ла Пара није баш Ван Ла П(рева)ара или како би неки сада у шали рекли можда оно његов брат близанац играо у Звезди уместо њега.