14°C
29.04.2024.
117.1527
109.2537

VEROVALI ILI NE: Van La Para je dao gol u baražu i uveo svoj tim u holandski elitni rang (VIDEO)

11.06.2023. 22:03
Radživ van la Para
Radživ van la Para / Izvor: Srbija Danas

Sa druge strane je bio Rišairo Živković.

Kada pitate prosečnog navijača Crvene zvezde koji je najlošiji fudbaler koji je nosio crveno-beli dres u poslednjih par decenija većina će reći - Radživ van La Para.

NEOČEKIVANA IZJAVA LALATOVIĆA: Partizan je oštećen za titulu!

DEGENEK BLIZU POVRATKA U ZVEZDU! Naveo da je bilo kontakta i progovorio o Baharu, poznaju se od ranije

PRVO OKUPLJANJE POD NOVIM SELEKTOROM: Đorđević pozvao 26 igrača

Onda dolazimo do momenta verovali ili ne. Fudbaleri Almer sitija plasirali su se u Erediviziju prvi put u istoriji pošto su u baražu bili bolji od ekipe Emena, a Van La Para je mnogo doprineo tome.

Almer siti je u revanš meču baraža pobedio u gostima sa 2:1, a kako je slavio i u prvoj utakmici kao domaćin sa 2:0, potpuno zasluženo se plasirao u elitnu holandsku ligu.

Vodeći gol za goste postigao je u 50. minutu bivši fudbaler Crvene zvezde Radživ van La Para i tada je već bilo jasno da će ići u elitu.

Samo tri minuta kasnije prednost je udvostručio Smets. Vlak je u nastavku meča postigao samo utešni gol za domaći tim.

Neko reći lako je njima jer je za Emen igrao možda i drugi najveći promašaj u istoriji Zvezde - Rišairo Živković.

Sve u svemu izgleda da Van La Para nije baš Van La P(reva)ara ili kako bi neki sada u šali rekli možda ono njegov brat blizanac igrao u Zvezdi umesto njega.