ВЛАДАР НЕМАЧКЕ ПРЕГАЖЕН: Бламажа Бајерна у Менхенгладбаху

27.10.2021. 22:55
FK Bajern Minhen
ФК Бајерн Минхен / Извор: Профимедиа

Ждрепци демилорали Баварце.

Фудбалери Бајерна елиминисани су из ДФБ Купа Немачке и то на какав начин - катастрофалним поразом од Борусије у Менхенгладбаху резултатом 5:0.

ОПАСНОСТ ЗА ПАРТИЗАН: Ривал црно-белих ДЕВЕТКОМ уништио ривала, ОН је дао хет-трик!

МОЖЕ ЛИ РИКАРДО ДО РЕКОРДА И ИСТОРИЈЕ? Звездин бивши нападач је на трону, Гомеш прети свргавањем

ВРЕМЕ ЈЕ ЗА ОТКАЗ: Куман ће САЊАТИ Столета, Рајо ПОНИЗИО Барселону! (ВИДЕО)

Популарни Ждрепци намучили су Баварце и на старту Бундеслиге кад су у првом колу нове сезоне играли нерешено 1:1, али нико није могао ни да сања да ће фудбалери Борусије у куп утакмици до врха напунити мрежу Мануела Нојера.

Већ у 21. минуту било је 3:0 за домаћи тим, а до краја меча пукла је "петарда". Голове су постигли Коне у 2, Бенсебаини у 15. и 21, Емболо у 51. и 58. минуту.

Последњи пут кад је Бајерн примио пет голова било је 2. новембра 2019. кад је поражен од Ајнтрахта у Франкфурту са 5:1.

Тада је у тиму Ајнтрахта блистао Филип Костић, а занимљиво је да је екипу као тренер предводио Аустријац Ади Хитер. Исти човек је и вечерас седео на клупи Борусије!