АЏИЋ ПОНОВО ПОГОДИО: Ипак, Брђани нису славили на "крову"

16.03.2024. 18:20
Luka Adžić
Лука Аџић / Извор: МН Press

Меч 26. кола.

У малом градском дербију Вождовац и Чукарички су одиграли нерешено 1:1 у оквиру 26. кола Суперлиге Србије. Голгетерску серију наставио је Лука Аџић, који је на истеку првог полувремена довео госте у предност, али до другог ремија у низу домаћи су стигли захваљујући поготку Владимира Милетића у 69. минуту.

САМО ЈЕ СОМЕР БОЉИ: Вања наставља да блиста, а агонија Лазара Самарџића још увек трајеVanja Milinković-Savić

Дотакао се теме "Катаи": Владан Милојевић искрено о Звездином нападачуAleksandar Katai

Дотакао се теме "Катаи": Владан Милојевић искрено о Звездином нападачу

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Радник ни код куће не може до бодаSlavlje fudbalera IMT-a posle gola u Surdulici

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Радник ни код куће не може до бода

Чукарички је тако везао и трећи меч без победе, док је Вождовац наговестио да полако излази из кризе са почетка пролећног дела сезоне.

Брђани су пред дуел са Вождовцем остали без шефа струке Гордана Петрића, тако да је екипу предводио досадашњи његов помоћник Горан Станић.

У односу на претходни меч са Спартаком било је мањих корекција у тиму, па је тако Миладин Стевановић играо на месту штопера уместо Огњена Врањеша, док је на позицији десног бека био Никола Станковић. На клупи је остао опорављени Марко Доцић, који је у игру ушао тек у 75. минуту.

Чукарички је остао са играчем мање у четвртом минуту надокнаде када је искључен Немања Милојевић.