ВРЕЛО НА КИПРУ: Познат ривал Звезде у плеј-офу, знају се и термини

09.08.2022. 20:59
Kings Kangva, FK Crvena zvezda
Кингс Кангва, ФК Црвена звезда / Извор: МН Press

Занимљив реванш у Лимасолу.

Црвена звезда се пласирала у плеј-оф за Лигу шампиона још једном победом над Пјуником.

ЈЕСТЕ ВИДЕЛИ ЦЕНТАРШУТ ГОБЕЉИЋА? Сервирао лопту на тацни, а онда се Павков поклонио (ВИДЕО)

КАТАИЈУ НИЈЕ УСПЕЛО, КАНГИ - ЈЕСТЕ! Погледајте емотивну сцену после поготка Габонца (ВИДЕО)

НА КОРАК ДО ЛИГЕ ШАМПИОНА: Звезда победила и у Јерменији

После "петарде" у Београду, црвено-бели су надиграли првака Јерменије и у Јеревану са 2:0. Ривал Београђана у плеј-офу биће, према очекивању, Макаби из Хаифе, али шампион Израела је морао да се помучи на Кипру.

После убедљиве победе 4:0 на свом паркету, Макаби је поражен од Аполона из Лимасола са 2:0. Домаћин је имао два гола предности на полувремену, пошто су мрежу Израелаца тресли Огенда у 19. и Кол у 27. минуту.

Међутим, гости су ипак успели да одрже резултатску контролу и стигну до последњег степеника пред "врата раја", а ко ће бити део елите биће познато после двомеча са Црвеном звездом (16/17. август - 23/24. август).

Најновије вести о ФК Црвена звезда можете наћи ОВДЕ.