ВУЈАЧИЋ И УРОШЕВИЋ СЛОЖНИ: Остаје жал за победом

15.09.2022. 23:18
FK Partizan, Rajko Brežančić
ФК Партизан, Рајко Брежанчић / Извор: МН Press

Надиграли ривала, поделили плен.

Фудбалери Партизана ремизирали су са Ницом (1:1) у Београду, а после 90 минута игре стиче се утисак да је црно-бели тим био бољи ривал на терену, и да остаје жал за пропуштеном победом. То су истакли и првотимци Парног ваљка, Игор Вујачић и Капитен Слободан Урошевић.

ПАРТИЗАН НАДИГРАО НИЦУ АЛИ ОСВОЈИО САМО БОД: Црно-бели игром одушевили Гробаре, на крају ипак нерешено

ГОРДАНОВ ПАРТИЗАН ДЕЛУЈЕ СВЕ ЉУЋЕ Он види напредак, али открива и разлог за примљени гол

”ВРЕМЕ ЈЕ ЗА ПУН СТАДИОН!” Гробари ХВАЛЕ новајлију - зна се и КРИВАЦ за реми (ТВИТОВИ)

- Не знам да ли бисте ми веровали да сам поносан на саиграче, али да ми треба да тугујемо што је освојен само бод. Приказали смо мушку игру, срећа није била на нашој страни, остаје жал за три бода. Почетак меча нам је највећи проблем, треба да порадимо на томе, надам се да ће у предстојећем периоду све ићи на боље - навео је Игор Вујачић.

Слично је навео и Урошевић.

Мислим да смо добро играли, пресекао нас је гол у другом минуту, наставили смо да стварамо шансе, у другом полвуремену још доста изгледних ситуација, нисмо постигли други гол, фалило је да будемо сконцентрисанији. Сваким сегментом смо задовољни, осим резултатом, остаје жал за резултатом, знамо колико је француска лига захтевна, али смо им одговорили на то. Није било као у Чешкој, али на полувремену је било само да наставимо да играмо добро. Није нас пореметио рано примљен гол, примили смо гол, али смо изашли храбро, дошла је награда - истакао је капитен Слободан Урошевић.

Најновије вести о ФК Партизан можете наћи ОВДЕ.