15°C
23.04.2024.
117.1544
109.8288

PARTIZAN NADIGRAO NICU ALI OSVOJIO SAMO BOD: Crno-beli igrom oduševili Grobare, na kraju ipak nerešeno

15.09.2022. 20:13
PN
PN / Izvor: Foto: FK Partizan
Dva remija do sada.

Fudbaleri Partizana remizirali su na svom terenu sa ekipom Nice (1:1) u utakmici drugog kola Lige konferencija.

PARTIZAN - NICA 1:1

(60 Dijabate - 2 Brajan)

(UŽIVO) LIGA EVROPE: Trabzonspor - Crvena zvezda 1:0! Domaći u OFANZIVI

Gosti sa Azurne obale poveli su već u drugom minutu igre, iz prvog napada, kada je nesmotrenost defanzive crno-belih iskoristio Brajan.

Od tog momenta četa Gordana Petrića bila je bolji tim na terenu, što praktično znači čitav meč. Tražili su igrači Parnog valjka izjednačenje tokom meča, nizali prilike, a najbolju je propustio Natho u završnici prvog poluvremena.

U drugom poluvremenu Partizan je dodao gas, ponovo su navalili svim silama, a poravnanje je stiglo posle jednog sata igre, kada je mrežu Nice zatresao Dijabate posle prelepe akcije.

Tu nije bio kraj naletima domačina, nastavili su da pritiskaju, kao da nisu bili zadvoljniji tim nerešenim rezultatom. I nisu, krenuli su još ofanzivnije u samoj završnici, krenuli na sve ili ništa i potpuno nadigrali Nicu, ali je na kraju usledila podela bodova.

U sledećem kolu Partizan gostuje Kelnu, dok Nica igra sa Slovackom.

Kraj meča: Partizan - Nica 1:1
87. minut
Napada Partizan, ali sve manje vremena.
78. minut
Druga izmena u Partizanu. Izlazi Traore, ulazi Baždar.
75. minut
Nastavlja Partizan da napada, želi preokret četa Gordana Petrića.
68. minut
Zahuktalo se, Urošević je glavom zapretio.
65. minut
Diop je glavom poslao loptu glavom na drugu stativu, preletela je Popovića, ali se od stative odbila u njegove ruke..
60. minut
GOL! Dijabate je strelac, sjajna akcija crno-belih, nesebični su bili i Rikardo i Natho. Izraelac je uputio pas ka Dijabateu, a ovaj maestralno šutirao

51. minut
Zvanična poseta na stadionu Partizana je 9.126. Brojčano su Grobari podbacili, ali atmosfera je odlična, prisutni sve vreme pevaju voljenom klubu.
46. minut
Počelo je drugo poluvreme
Kraj prvog poluvremena: Partizan -Nica 0:1
45+2
Andrade udara sa leve strane, Šmajhel je morao da interveniše. Najbliže golu bio je Partizan.

44. minut
Strašna prilika za Partizan, posle pasa Dijabatea pokušali su Rikardo i Natho. Sjajna šansa, ali nema promene rezultata.
39. minut
Usledilo je malo zatišje na terenu, na tribinama je zanimljivije.

30. minut
Pokušava Partizan posle niza kornera, nisu izgledali loše, ali ostaje 0:1
28. minut
Dante je bio najviši u kaznenom crno-belih. Još jednom Popović siguran.
26. minut
Nova šansa za Nicu, izbegli su ofsajd zamku i šutirali, ali sjajna intervencija Popovića, kojom čuva gol crno-belih.
15. minut
Partizan je krenuo da igra bolje, kreira šanse, ali bez prave prilike.
6. minut
Dobru priliku imao je Paritzan preko Rikarda. Napadač je bio najviši u skoku, ali bez promene rezultata.
2. minut
Brajan već posle 80 sekundi igre postiže gol. Nica vodi sa 1:0.

1. minut
Počeo je susret Partizana i Nice

Pre početka susreta:

Pogledajte atmosferu ispred stadiona u Humskoj OVDE.

Uoči meča:

Četa Gordana Petrića je u goleadi u prvom kolu remizirala sa Slovackom u Češkoj (3:3), ali je za tim sa Azurne obale spremila pravu uvertiru u vidu ubedljivog trijumfa nad ekipom iz Lučana (6:0) u okviru domaćeg prvenstva.

Ekipa Nice niej u sjajnoj formi, prošle nedelje u ovom takmičenju remi sa Kelnom kod kuće, a onda pobeda nad Ajačiom u ligi minimalnim rezultatom. Pre toga nanizali su nekoliko kikseva, ali u Beograd ipak stižu posle pobede.

Crno-beli neće moći da računaju na Belića, koji će meč propustiti zbog kartona, dok će tim iz Francuske biti bez Remzija, zbog povrede.

Najnovije vesti o FK Partizan možete naći OVDE.

BONUS VIDEO - ANKETA: Ko je kriv za debakl Srbije na Evrobasketu?