ЗА ИНФАРКТ: Дерби дела Мадонина решен у СЕДМОМ минуту судијске надокнаде (ФОТО)

15.04.2017. 14:43
FK Milan
ФК Милан / Извор: Реутерс

Одиграна премијерна утакмица 32. кола Серије А.

Одиграна је прва утакмица 32. кола Серије А, између Интера и Милана, а победника није било (2:2). У Дербију дела Мадонина, Нероазури, формални домаћини водили су са 2:0 до 83. минуту, головима Антонија Кандреве и Маура Икардија. Онда је уследио потпуни преокрет Росонера, који су до бода дошли у седмом минуту судијске надокнаде. Прво је у 83. минуту Алесио Ромањоли пробудио наду, да би у самој завршници Кристијан Запата погодио мрежу Интера. Навијачи Нероазура нису могли да верују, а срећи фанова Милана није било краја. И после овог кола Росонери су на шестом месту и имају два бода више, док је Интер седми са 56.

ОДЛУЧЕНО: Зна се и ко ће судити 154. Вечити дерби (ФОТО)

РЕТРОСПЕКТИВА: Како су пролазили Звезда и Партизан када им је судио Грујић (ВИДЕО)

Можете и да погледате гол из саме завршнице, а треба рећи да је судији Орсату "асистирала" и видео-технологија, пошто је главном арбитру на сат стигло обавештење да је лопта прешла гол линију. Такође треба рећи и да је првобитно показао да ће се играти пет минута, али је меч продужен за седам.

Иначе, дуел на стадиону "Ђузепе Меаца" обележио је и занимљив транспарент који су развили навијачи Милана. Због све већег уплива капитала са Далеког истока, навијачи су прозвали челнике Серије А, поруком "Колико год можете да поједете" и "Уживајте у италијанском јелу".

То је била јасна алузија на продају Милана Кинезима, а о томе више прочитајте ОВДЕ

НИ АРСЕНАЛ НИ ЈУВЕНТУС: У трку за Душана Тадић укључио се још један ЕВРОПСКИ великан (ФОТО)