ЗВЕЗДА СРУШИЛА И СЛОВЕНЦЕ: Успешна и трећа провера!

21.01.2023. 16:50
FK Crvena zvezda
ФК Црвена звезда / Извор: МН Press

Црвено-бели спремни за наставак сезоне...

Београдска Црвена звезда је Данас одиграла трећу припремну утакмицу у Анталији, против словеначког Копера. Након нешто више од 90. мимута игре и ова провера ке успешно завршена, а резлтат је на крају износио 1:0 у корист српског шампиона.

ДЕЛИЈЕ СУ ЗАНЕМЕЛЕ ОД СТРАХА: Противнички играч НАГАЗИО КРАМПОНИМА по глави Ераковића, Звездин штопер се превијао од болова (ВИДЕО)

ЗВАНИЧНО: Алекс Виго у Црвеној звезди

КАМПАЦО И ВИЛДОЗА СУ НА КАЛИШУ: Аргентинац стигао и на Маракану (ФОТО)

Тренер Милош Милојевић је на терен извео стартних 11 у саставу: Борјан - Л. Николић, Ераковић, Милуновић, Азаров - Михјаиловић, Канга - Букари, Иванић, Митровић - Катаи.

Звезда је повела у 13. минуту, после прве праве прилике коју је имала на овом мечу.

Све је почело када је Катаи петом припремио прилику за Букарија, чији ударац је зауставио голман Голубовић, али у наставку акције лопта је дошла до десног бека Лазара Николића који ју је са петнаестак метара сместио у доњи десни угао - 1:0.

До краја полувремена је Букари погодио стативу, Звезда је имала иницијативу, али није дошла до неке озбиљније прилике у последњих 20 минута овог дела меча.

Од 62. минута Звезда је играла у следећем саставу:

Борјан, Срнић, Панков, Лековић, Гобељић, Крстичић, Кангва, Вељко Николић, Мотика, Пруцев, Ибрахим.

Ибрахим Мустафа је био играч који је најчешће улазио у шансе у другом полувремену, већ у 58. минуту је имао добру ситуацију када је послао лопту поред гола након што је оставио голмана на кривој нози.

Звезда боља до краја, али без неких озбиљних шанси, па је прави јунак данашњег меча млади Лазар Николић који је доказао новом појачању Алексу Вигу да ће се помучити да стигне до места стартера.

Оно што ваља напоменути јесте да Копер практично није имао добре шансе, Милан Борјан једва да је пар пута имао прилику да интервенише.

Најновије вести о ФК Црвена звезда можете наћи ОВДЕ.

БОНУС ГАЛЕРИЈА: Погледајте како изгледа голферка Пејџ Спиранак