ZVEZDA SRUŠILA I SLOVENCE: Uspešna i treća provera!

21.01.2023. 16:50
FK Crvena zvezda
FK Crvena zvezda / Izvor: MN Press

Crveno-beli spremni za nastavak sezone...

Beogradska Crvena zvezda je Danas odigrala treću pripremnu utakmicu u Antaliji, protiv slovenačkog Kopera. Nakon nešto više od 90. mimuta igre i ova provera ke uspešno završena, a rezltat je na kraju iznosio 1:0 u korist srpskog šampiona.

DELIJE SU ZANEMELE OD STRAHA: Protivnički igrač NAGAZIO KRAMPONIMA po glavi Erakovića, Zvezdin štoper se previjao od bolova (VIDEO)

ZVANIČNO: Aleks Vigo u Crvenoj zvezdi

KAMPACO I VILDOZA SU NA KALIŠU: Argentinac stigao i na Marakanu (FOTO)

Trener Miloš Milojević je na teren izveo startnih 11 u sastavu: Borjan - L. Nikolić, Eraković, Milunović, Azarov - Mihjailović, Kanga - Bukari, Ivanić, Mitrović - Katai.

Zvezda je povela u 13. minutu, posle prve prave prilike koju je imala na ovom meču.

Sve je počelo kada je Katai petom pripremio priliku za Bukarija, čiji udarac je zaustavio golman Golubović, ali u nastavku akcije lopta je došla do desnog beka Lazara Nikolića koji ju je sa petnaestak metara smestio u donji desni ugao - 1:0.

Do kraja poluvremena je Bukari pogodio stativu, Zvezda je imala inicijativu, ali nije došla do neke ozbiljnije prilike u poslednjih 20 minuta ovog dela meča.

Od 62. minuta Zvezda je igrala u sledećem sastavu:

Borjan, Srnić, Pankov, Leković, Gobeljić, Krstičić, Kangva, Veljko Nikolić, Motika, Prucev, Ibrahim.

Ibrahim Mustafa je bio igrač koji je najčešće ulazio u šanse u drugom poluvremenu, već u 58. minutu je imao dobru situaciju kada je poslao loptu pored gola nakon što je ostavio golmana na krivoj nozi.

Zvezda bolja do kraja, ali bez nekih ozbiljnih šansi, pa je pravi junak današnjeg meča mladi Lazar Nikolić koji je dokazao novom pojačanju Aleksu Vigu da će se pomučiti da stigne do mesta startera.

Ono što valja napomenuti jeste da Koper praktično nije imao dobre šanse, Milan Borjan jedva da je par puta imao priliku da interveniše.

Najnovije vesti o FK Crvena zvezda možete naći OVDE.

BONUS GALERIJA: Pogledajte kako izgleda golferka Pejdž Spiranak