ЉУТИ СМО И РАЗОЧАРАНИ: Миленковић тражио речи којима би ОБЈСАНИО шта се ДЕСИЛО

28.11.2022. 13:26
Nikola Milenković
Никола Миленковић / Извор: Реутерс

Орлови испустили два гола предности.

Репрезентација Србије успела је да од готовог направи вересију, да на путу од очаја до сјаја и назад, ремизира са Камеруном (3:3) иако је на почетку другог полувремена имала чинило се недостижна два гола предности.

РАДЕ БОГДАНОВИЋ ОПЛЕО ПО ПИКСИЈУ: Никад нисам видео да неко овако лоше води меч, нисмо имали селектора

ДА ЛИ ЈЕ СРБИЈА ПОНОВО ПОКРАДЕНА? Камерунци постигли споран гол, па ПОРАВНАЛИ, судија није гледао ВАР (ВИДЕО)

"ОД ПРИЈЕ НЕМА ВАЈДЕ..." Српски народ разочаран Пиксијевим потезима, после Камеруна ОН је главни кривац

Шта се десило у периоду од 63. до 66. минута кад су Абубакар и Чупо Мотинг искористили две лоше постављање офсајд замке репрезентације Србије, тешко је објаснити.

Покушао је то после утакмице да објасни Никола Миленковић

- Искрено имали смо утакмицу у нашим рукама. Водили смо са 3:1 и били на путу да постигнемо и четврти гол. Опет, примамо голове из наших грешака. Не сме да се дешава да падне концентрације, свака грешка се скупо плаћа. Све екипе на овом Светском првенству имају квалитет. Љути смо и разочарани после свега, нисмо ово заслужили.