ПИКСИ КАКВОГ НИСМО ВИДЕЛИ: Након примљеног гола БАЦИО СВЕ СА СЕБЕ (ВИДЕО)

24.11.2022. 22:13
Reakcije
Реакције / Извор: Фото: Printscreen/2OFHD

Стојковић тешко поднео...

Репрезентација Србије поразом је стартовала на Мундијалу у Катару. Бољи од "Орлова" био је Бразил са 2:0. Одолевали су Орлови пуних сат времена сјајним Бразилцима, али у 62. минуту су поклекли.

ОВО СЕ НЕ БРАНИ: Ришарлисон Вањи ЗАБИО ГОЛ ЗА ТВ ШПИЦЕ (ВИДЕО)

"А БУСАЛИ СМО СЕ..." Навијачи разочарани партијом Орлова, ЈЕДАН играч није дошао на утакмицу

ПОНОВИЛО СЕ КОТРЉАЊЕ: Нејмар у центру пажње против Србије, ЗБОГ СИМУЛИРАЊА (ВИДЕО)

Успео је Вања Милинковић Савић још једном одлично да интервенише и одбрани шут Винисијусу, међутим, лопта се одбила право на ногу Ришарлисону.

Није био много приметан нападач Тотенхема до тог тренутка, али нашао се на правом месту у право време и реаговао спретније од Страхиње Павловића.

Гол који је разбеснео Драгана Стојковића и бацио у екстазу Титеа.

Нажалост, десетак минута касније уследио је још један; поново с потписом Ришарлисона и много атрактивнији.

НЕ ПРОПУСТИТЕ! Све вести о Мундијалу у Катару прочитајте ОВДЕ.