PIKSI KAKVOG NISMO VIDELI: Nakon primljenog gola BACIO SVE SA SEBE (VIDEO)

24.11.2022. 22:13
Reakcije
Reakcije / Izvor: Foto: Printscreen/2OFHD

Stojković teško podneo...

Reprezentacija Srbije porazom je startovala na Mundijalu u Kataru. Bolji od "Orlova" bio je Brazil sa 2:0. Odolevali su Orlovi punih sat vremena sjajnim Brazilcima, ali u 62. minutu su poklekli.

OVO SE NE BRANI: Rišarlison Vanji ZABIO GOL ZA TV ŠPICE (VIDEO)

"A BUSALI SMO SE..." Navijači razočarani partijom Orlova, JEDAN igrač nije došao na utakmicu

PONOVILO SE KOTRLJANJE: Nejmar u centru pažnje protiv Srbije, ZBOG SIMULIRANJA (VIDEO)

Uspeo je Vanja Milinković Savić još jednom odlično da interveniše i odbrani šut Vinisijusu, međutim, lopta se odbila pravo na nogu Rišarlisonu.

Nije bio mnogo primetan napadač Totenhema do tog trenutka, ali našao se na pravom mestu u pravo vreme i reagovao spretnije od Strahinje Pavlovića.

Gol koji je razbesneo Dragana Stojkovića i bacio u ekstazu Titea.

Nažalost, desetak minuta kasnije usledio je još jedan; ponovo s potpisom Rišarlisona i mnogo atraktivniji.

NE PROPUSTITE! Sve vesti o Mundijalu u Kataru pročitajte OVDE.