РУТИНСКИ НА СТАРТУ: Еквадор лагано савладао домаћина! Валенсија ПОГАЂАО, али повређен напустио терен (ВИДЕО)

20.11.2022. 18:59
Ener Valensija
Енер Валенсија / Извор: Реутерс

Уводни меч Мундијала.

Фудбалери Еквадора су савладали са 2:0 домаћина Катар у уводном мечу на Мудијалу. Иако су постојале приче да су Каатрци платили да слави, била је јасна разлика у класи и селекција из Јужне Америке је рутински славила головима Енера Валенсије у првом полувремену.

НЕ ПРЕТИМО НИКОМ Митровић и Милинковић-Савић о рецепту за Бразил, истакли улогу Пиксија

ШТА ЈЕ ОВО?! Неиздрживи услови у Азији, морало је да се ПРЕКИНЕ! Али не, Пикси заронио, па узео лопту и направио чудеса (ВИДЕО)

ХАОС ПРЕ ОТВАРАЊА МУНДИЈАЛА: Полиција реаговала у фан-зони! Деца су изношена... (ФОТО)

После само три минута видели смо погодак, али је он поништен због офсајда, Овде се показало чему служи ВАР. Вероватно нико на планети није видео да је Валенсија у офсајду, али снимак је то поврдио.

Ипак, нападач Фенербахчеа је у следећих пола сата постигао два гола. Прво је у 16. минуту из пенала погодио, а онда је и у 31. феноменалним шутем главом поставио коначан резултат.

Двоструки стрелац Валенсија је пред кракј напустио терен због повреде колена и то је много забринуло навијаче и стручни штаб, јер је сада под знаком питања за одлучујуће мечеве.