1,2,3,4,5: Тотални раскол! Цела петорка напустила клуб
Радила метла
27.06.2026.
20:07
Коментари (0)
Челници Басконије прекинули су сарадњу са петорицом кошаркаша.
Клуб су напустили Трент Форест, Маркис Ноуел, Јуџин Оморуји, Гутис Радзевичијус и Џесе Едвардс.
Из Басконије су по окончању сезоне најавили комплетну реконструкцију екипе, а шпански медији тврде да ће отићи и тренер Паоло Галбијати који је велика жеља челника Барселоне.