1,2,3,4,5: Totalni raskol! Cela petorka napustila klub
Radila metla
27.06.2026.
20:07
Komentari (0)
Čelnici Baskonije prekinuli su saradnju sa petoricom košarkaša.
Klub su napustili Trent Forest, Markis Nouel, Judžin Omoruji, Gutis Radzevičijus i Džese Edvards.
Iz Baskonije su po okončanju sezone najavili kompletnu rekonstrukciju ekipe, a španski mediji tvrde da će otići i trener Paolo Galbijati koji je velika želja čelnika Barselone.