АБА ЛИГА: Будућност рутински против МЗТ-а

15.10.2022. 21:30
KK Budućnost
KK Будућност / Извор: Фото: АБА Лига/Будућност ВОЛИ

Трећи пораз тима из Скопља.

Кошаркаши Будућности савладали су у Подгорици у дворани ''Морача'' екипу МЗТ-а са 89:66 (23:10, 16:21, 25:15, 25:20) у трећем колу АБА лиге и стигли до друге победе у сезони, док су гости из Скопља претпрели и трећи пораз.

“ЛУДИЛО МОЗГА”! Срећник из Инђије “ко од шале” у једном дану постао богатији за 719.000 ДИНАРА!!!

ОГЛАСИЛА СЕ ЗВЕЗДА ПОВОДОМ ОДЛАСКА БЕНТИЛА: Све је било раније договорено

КОНАЧНО У БЕОГРАДУ: Обрадовић узбеђен, јер Партизан први пут ове сезоне игра пред својим навијачима

Меч у Подгорици практично је решен већ у првој четвртини коју је Будућност добила са 23:10, иако је МЗТ успео да одигра боље у другој деоноици и на полувреме оде са заостатком од осам поена (39:31). Међутим, у наставку је Будућност додала гас и на крају стигла до убедљивог тријумфа.

Најефикаснији у редовима Будућности био је Тре Бел-Хејнс са 21 поеном, док је три мање Камерон Рејнолдс, а њих двојица су били и једини двоцифрени код домаћина. МЗТ су са по 12 поена предводили Еван Максвел и Били Реј Ајви.