АБА ЛИГА: Драма у Сремској Митровици, Јарамаз донео победу домаћину (ВИДЕО)

10.02.2018. 21:17
Ognjen Jaramaz
Огњен Јарамаз / Извор: МН Press

Седми тријумф Мега Бемакса.

Огњен Јарамаз поготком у последњој секунди донео је победу Мега Бемаксу против ФМП 74:72 (23:23, 10:17, 21:19, 20:13) у 20. колу АБА лиге, а претходно је Филип Човић изблокиран када је покушао да постигне поене за госте из Железника.

Изједначен меч виђен је у Сремској Митровици. Прва деоница завршена је нерешеним резултатом, да би Пантери у другој деоници одиграли боље и на полувреме отишли са седам поена предности. У трећој четвртини Мега се мало пробудила, али је ФМП и даље чувао предност, да би домаћин дошао до потпуног преокрета у последњих 10 минута и до тријумфа.

Осим Јарамаза једини двоцифрени у Меги био је Чанчар са 12 поена, док су по 18 поена за ФМП постигли Човић и Пот.

Црвена звезда - Задар (18)

ТАБЕЛА: Будућност 15-4, Црвена звезда 15-4, Цедевита 15-5, Морнар 12-8, Партизан 10-9, Задар 9-10, ФМП 9-11, Олимпија 7-12, Игокеа по 7-12, Мега Бемакс 7-13, Цибона 6-13, МЗТ 3-16.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.