ABA LIGA: Drama u Sremskoj Mitrovici, Jaramaz doneo pobedu domaćinu (VIDEO)

10.02.2018. 21:17
Ognjen Jaramaz
Ognjen Jaramaz / Izvor: MN Press

Sedmi trijumf Mega Bemaksa.

Ognjen Jaramaz pogotkom u poslednjoj sekundi doneo je pobedu Mega Bemaksu protiv FMP 74:72 (23:23, 10:17, 21:19, 20:13) u 20. kolu ABA lige, a prethodno je Filip Čović izblokiran kada je pokušao da postigne poene za goste iz Železnika.

Izjednačen meč viđen je u Sremskoj Mitrovici. Prva deonica završena je nerešenim rezultatom, da bi Panteri u drugoj deonici odigrali bolje i na poluvreme otišli sa sedam poena prednosti. U trećoj četvrtini Mega se malo probudila, ali je FMP i dalje čuvao prednost, da bi domaćin došao do potpunog preokreta u poslednjih 10 minuta i do trijumfa.

Osim Jaramaza jedini dvocifreni u Megi bio je Čančar sa 12 poena, dok su po 18 poena za FMP postigli Čović i Pot.

Crvena zvezda - Zadar (18)

TABELA: Budućnost 15-4, Crvena zvezda 15-4, Cedevita 15-5, Mornar 12-8, Partizan 10-9, Zadar 9-10, FMP 9-11, Olimpija 7-12, Igokea po 7-12, Mega Bemaks 7-13, Cibona 6-13, MZT 3-16.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.