АТЛАНТА ПОЦЕПАЛА БЛЕЈЗЕРСЕ: Скроман допринос Богдана Богдановића (ВИДЕО)

04.03.2023. 08:44
Bogdan Bogdanović
Богдан Богдановић / Извор: Профимедиа

Важна победа у борби за плеј-оф.

Кошаркаши Атланта Хокса победили су Портланд Трејлблејзерсе резултатом 129:111. Тим из Џорџије јури позицију број шест која гарантује место у плеј-офу, а тренутно су на месту које води у плеј-ин и битка никако није готова.

ТРИПЛ-ДАБЛ БРОЈ 101! Наставља се ДОМИНАЦИЈА Николе Јокића, Деневер у дербију срушио Мемфис (ВИДЕО)

ЕВРОЛИГА: Бјелица КОНАЧНО ЗАИГРАО - Фенер славио! Армани ШОКИРАО Олимпијакос!

СПРЕМА СЕ ТРАНСФЕР: Србин ДОЛАЗИ код Јаниса

Сада су показали да могу да буду веома опасан противник, а српски репрезентативац Богдан Богдановић одиграо је скромну партију у којој је уписао сад поена. Српски репрезентативац је на паркету провео 23 минута, а из игре шутирао 3 од 9 и уписао још једна скок, две асистенције, две блокаде и сусрет окончао без изгубљене лопте.

Хокси су већ у првој четвртини стекли 12 поена вишка и онда су током меча ту предност прво одржавали, а онда у трећој четвртини направили још већу разлику и рутинки привели посао крају.

Блистао је Мареј са 41 поеном, пет скокова и шест асистенција, а Тре Јанг је меч окончао са 23 поена и 11 додавања. На другој страни најбољи су били Лилард са 33 и Редиш са 25 поена.