ДРАМА У КРАСНОДАРУ: Луда ЗАВРШНИЦА одлучила победника на мечу Локомотиве и Тофаша

30.10.2019. 20:01
KK Tofaš
KK Тофаш / Извор: МН Press

Занимљив дуел.

Утакмица између Локомотиве и Тофаша у Еврокупу занимала навијаче у Србији пошто се у групи са њима налази и Партизан. Славили су Турци у Краснодару са 72:69 (14:12, 14:20, 18:25, 26:12), али није тако изгледало

ГАВРИЛОВИЋ ОТКРИВА: Ево шта се дешава са Дериком Брауном (ФОТО)

ПЕШИЋЕВА ИЗЈАВА ПОДИГЛА БУРУ: Кари се извинио због свега што је рекао

ПРОМЕНА: Смена у Игокеи, Бајић поново на клупи

Тофаш је добио прву деоницу са 14:12, али Руси су средином друге четвртине повели и држали су предност до неких пет минута пре краја.

После три деонице било је 11 разлике и очекивало се да Руси приведу меч крају рутински, али тада су посустали. Ипак, 11 секунди пре краја су на нерешеном резултату имали прилику да дођу у предност, али Кулагин је промашио оба бацања. Тада је Тарик Филип са тројком донео важну победу Тофашу и ућуткао домаћу публику.

Код домаћина најефикаснији је био О Брајан са 18, а пратио га је Декер са 14. У победничком тиму бољи од осталих су били Филип са 15 и Лоески са поеном мање.

Погледајте како изгледа Татјана Башевић, бивша девојка немачког кошаркаша Маика Цирбеса

НЕКАД ЈЕ ХАРАО ФОРМУЛОМ: Италијан у ЗАГРЉАЈУ пола ВЕКА млађе девојке

ОПЉАЧКАН СЛАВНИ ФУДБАЛЕР: Упали му у кућу и пред женом уперили пиштољ! Однели драгуље, новац, сатове…

ГЛЕДАШ ДРУГЕ ЖЕНЕ, ВАРАШ МЕ! ЂУБРЕ ЈЕДНО! Позната певачица НАПАЛА доскорашњег фудбалера Звезде (ВИДЕО)