ЕМОТИВНИ ИВАНОВИЋ: Бивши тренер Звезде јасан после победе у Београду

18.01.2024. 21:11
Duško Ivanović
Душко Ивановић / Извор: МН Press

Дуел 22. кола Евролиге.

Кошаркаши Басконије су 91:90 победили Црвену звезду у Београду у мечу 22. кола Евролиге.

ЗВЕЗДА УПИСАЛА 13. ПОРАЗ: Сферопулос веома кратак после меча са Басконијом Joanis Sferopulos

ЗВЕЗДА УПИСАЛА 13. ПОРАЗ: Сферопулос веома кратак после меча са Басконијом

ЗВЕЗДА ПРОКОЦКАЛА ПОБЕДУ: Хауард и скок Шпанаца одлучили дуелCrvena zvezda - Baskonija

ЗВЕЗДА ПРОКОЦКАЛА ПОБЕДУ: Хауард и скок Шпанаца одлучили дуел

"Заслужен пораз!" Звездаше обузела срџба, сматрају да је САМО ЈЕДНА СТВАР пресудилаČima

Овај дуел је био емотиван за Душка Ивановића који је ове сезоне на почетку био тренер Црвене звезде.

- Прво бих се захвалио овој публици. Леп гест Звезде. У првом полувремену нисмо имали интензитет, нисмо играли добро, играли смо лошу одбрану. Инспиративан меч је имао Маркус Хауард, у другом полувремену смо били доста бољи - рекао је после меча Душко Ивановић који је био видно емотиван након ове утакмице.