ЕП ЗА ЈУНИОРЕ: Орлићи у неизвесној завршници савладали Немачку (ВИДЕО)

03.08.2019. 16:35
Juniorska košarkaška reprezentacija Srbije
Јуниорска кошаркашка репрезентација Србије / Извор: Фото: fiba.basketball

Србија за девето место игра против победника дуела између Италије и Црне Горе.

Јуниорска репрезентација Србије савладала је вршњаке из Немачке са 76:74 (22:21, 21:24, 13:15, 20:14) на Европском првенству у Грчкој, па ће утакмицу за девето место играти против победника дуела између Италије и Црне Горе, а она је на програму сутра.

ОГЛАСИО СЕ ОСТОЈА МИЈАИЛОВИЋ: Председник Партизана решио СВЕ дилеме, познато да ли Томас ОСТАЈЕ у Хумској

ИПАК НИЈЕ У ПЕНЗИЈИ: Катић потписао, нови клуб има ВЕЛИКЕ планове

БРАУН БИО ПРЕД ВРАТИМА ПАРТИЗАНА: Ево због чега нови плеј Звезде НИЈЕ завршио у редовима Вечитог ривала

Србија је током већег дела другог полувремена имала резултатски заостатак, а у финишу треће четвртине он је износио седам поена. Међутим, у завршници утакмице је бацањима Васића стигла до победе.

Вукашин Машић је са 17 поена предводио селекцију Србије, док је Филип Шкобаљ постигао 14. У репрезентацији Немачке најефикаснији био је Аријел Хукпорти са 15 поена, а Франц Вагнер постигао је 13.

Погледајте како изгледа Ана Рајковић, супруга голмана репрезентације Србије Предрага Рајковића