EP ZA JUNIORE: Orlići u neizvesnoj završnici savladali Nemačku (VIDEO)

03.08.2019. 16:35
Juniorska košarkaška reprezentacija Srbije
Juniorska košarkaška reprezentacija Srbije / Izvor: Foto: fiba.basketball

Srbija za deveto mesto igra protiv pobednika duela između Italije i Crne Gore.

Juniorska reprezentacija Srbije savladala je vršnjake iz Nemačke sa 76:74 (22:21, 21:24, 13:15, 20:14) na Evropskom prvenstvu u Grčkoj, pa će utakmicu za deveto mesto igrati protiv pobednika duela između Italije i Crne Gore, a ona je na programu sutra.

OGLASIO SE OSTOJA MIJAILOVIĆ: Predsednik Partizana rešio SVE dileme, poznato da li Tomas OSTAJE u Humskoj

IPAK NIJE U PENZIJI: Katić potpisao, novi klub ima VELIKE planove

BRAUN BIO PRED VRATIMA PARTIZANA: Evo zbog čega novi plej Zvezde NIJE završio u redovima Večitog rivala

Srbija je tokom većeg dela drugog poluvremena imala rezultatski zaostatak, a u finišu treće četvrtine on je iznosio sedam poena. Međutim, u završnici utakmice je bacanjima Vasića stigla do pobede.

Vukašin Mašić je sa 17 poena predvodio selekciju Srbije, dok je Filip Škobalj postigao 14. U reprezentaciji Nemačke najefikasniji bio je Arijel Hukporti sa 15 poena, a Franc Vagner postigao je 13.

Pogledajte kako izgleda Ana Rajković, supruga golmana reprezentacije Srbije Predraga Rajkovića