ШТА ПОСЛЕ ПОРАЗА ОД ФЕНЕРА? Ево какве су шансе Партизана за плеј-оф

09.01.2024. 20:41
Željko Obradović, KK Partizan
Жељко Обрадовић, KK Партизан / Извор: МН Press

Гробаре обузела сумња, бројке то и потврђују.

Чак четврти пораз на последњих пет утакмица у Евролиги у Истанбулу против Фенербахчеа додатно је удаљио Партизан од места која воде у доигравање.

ПАРТИЗАН ПРОКОЦКАО ВЕЛИКИХ 17: Кобно друго полувреме коштало црно-беле велике сезнације, претрпљен убедљив поразp

Код Гробара мрак... комплетни мрак: Нема наде у навијачима Партизана, сматрају да је клуб ПРЕШАО ИВИЦУ АМБИСАPanter

Црна серија Партизана кренула је у Мадриду против Реала, наставила се у Београду против Виртуса, потом је побеђен Асвел, али су неуспеси против Звезде и Фенербахчеа срушили наде црно-белима.

Имали су играчи Партизана 17, али су све прокоцкали.  Ово уједно значи да су црно-бели после дужег времена поново на половичном учинку у Евролиги са 10-10, тако да ће тим Жељка Обрадовића под хитно морати да се врати у победнички ритам, ако планира да се надмеће у плеј-офу.

Шансе су за то сада опале и према светским букмејкерима, квота је порасла на 2,25 на то да ће Партизан отићи у плеј-оф.  Претворено у проценте, то је око 44% шансе да ће се Партизан наћи међу осам најбољих.

Следи меч против Макабија у Београду, где ће домаћин бити црно-бели.