ГРОБАРИ СЛАВЕ КАО ДА СУ ПОБЕДИЛИ! Стигле сјајне вести за црно-беле

20.03.2024. 22:50
Grobari
Гробари / Извор: Србија Данас / Саша Џамбић

Најбољи могући сценарио.

Кошаркаши Валенсије победили су Бајерн из Минхена са у 30. колу Евролиге са 70:68.

НЕМОЋНА ЗВЕЗДА: Лоша утакмица, слабе судије и заслужена победа ПанатинаикосаCrvena zvezda - Panatinaikos

НЕМОЋНА ЗВЕЗДА: Лоша утакмица, слабе судије и заслужена победа Панатинаикоса

ЕВРОЛИГА: Очајни Монако растужио Гробаре, Фенер орасположио навијаче ПартизанаNikola Mirotić

ЕВРОЛИГА: Очајни Монако растужио Гробаре, Фенер орасположио навијаче Партизана

МОЖЕ ЛИ ПАРТИЗАН ДО ДЕВЕТОГ МЕСТА? Ево шта треба црно-белима до ПРЕДНОСТИ, и чега се прибојавајуKK Partizan

Ово у прилог иде Партизану, који је сада на деоби десетог места са шпанским клубом са истим скором, али бољим међусобним окршајем. Да је Бајерн победио, црно-бели би били иза Немаца, јер су изгубили обе утакмице од њих.

Домаћин је сјајно кренуо, добио је прву четвртину са 28:15, на полувремену је био на 8.

Ипак, Бајерн се у другом полувремену полако враћао, успео је да дође до драматичне завршнице, али је остао "без даха" и није могао да великог преокрета.

Џонс је био најефикаснији код победника са 19 поена. Инглис је додао 15, а Оджелеј 14 поена. Наш Стефан Јовић је имао три поена, две асистенције и један скок.

Код Бајерна, 16 поена Букера и 12 Франциска. Лучић је стао на седам поена и четири скока.