20.03.2024. 22:50
Grobari
Grobari / Izvor: Srbija Danas / Saša Džambić

Najbolji mogući scenario.

Košarkaši Valensije pobedili su Bajern iz Minhena sa u 30. kolu Evrolige sa 70:68.

NEMOĆNA ZVEZDA: Loša utakmica, slabe sudije i zaslužena pobeda PanatinaikosaCrvena zvezda - Panatinaikos

NEMOĆNA ZVEZDA: Loša utakmica, slabe sudije i zaslužena pobeda Panatinaikosa

EVROLIGA: Očajni Monako rastužio Grobare, Fener oraspoložio navijače PartizanaNikola Mirotić

EVROLIGA: Očajni Monako rastužio Grobare, Fener oraspoložio navijače Partizana

MOŽE LI PARTIZAN DO DEVETOG MESTA? Evo šta treba crno-belima do PREDNOSTI, i čega se pribojavajuKK Partizan

Ovo u prilog ide Partizanu, koji je sada na deobi desetog mesta sa španskim klubom sa istim skorom, ali boljim međusobnim okršajem. Da je Bajern pobedio, crno-beli bi bili iza Nemaca, jer su izgubili obe utakmice od njih.

Domaćin je sjajno krenuo, dobio je prvu četvrtinu sa 28:15, na poluvremenu je bio na +8.

Ipak, Bajern se u drugom poluvremenu polako vraćao, uspeo je da dođe do dramatične završnice, ali je ostao "bez daha" i nije mogao da velikog preokreta.

Džons je bio najefikasniji kod pobednika sa 19 poena. Inglis je dodao 15, a Odželej 14 poena. Naš Stefan Jović je imao tri poena, dve asistencije i jedan skok.

Kod Bajerna, 16 poena Bukera i 12 Franciska. Lučić je stao na sedam poena i četiri skoka.