ИМА ПЛАН ЗА ЈОКИЋА: Власник Денвера "фрустриран" због сезоне Нагетса
Испадање Денвер Нагетса у првој рунди плеј-офа Запада представља велико изненађење и разочарење за све у Колораду.
Са тим је сагласан и власник франшизе Џош Кренке.
Денвер је поражен 4:2 од Минесоте, а Кренке је говорио о плановима за наредну сезону и открио да српски центар Никола Јокић неће бити трејдован.
- Свако ко је велики фан Денвера би требало да буде фрустриран. Све је на столу у овом тренутку, укључујући и то да све остане исто. Све је на столу осим тога да Јокић буде трејдован - рекао је Кренке.
Ипак, поверење има у тренера.
- Имам вере у Дејвида Аделмана. Мислим да је урадио добар посаа ове сезоне али је и прошао кроз неке тешке моменте.
На питање шта је научио у последње три године, дакле од шампионске титуле Деневра, па до данас, Кренке је одговорио:
- Постоји много другачијих лекција које сам научио. Самозадовољство је једна од њих. Када освојите нешто и да ли сте гладни да се и даље борите истим жаром. Континуиет такође. То је веома моћна ствар, али су и промене с времена на време моћна ствар. И људска природа је важна, у вези неких ствари, као што су повреде, мотивација, лични тренуци који могу да утичу на људе професионално. Свако ко је прошао све ово разуме колико је овај процес тежак. Разумем то из више углова и благословен сам што сам током каријере био део шампионског тима Нагетса, Аваланша, Ремса - алудирао је на сва своја спортска достигнућа као власник поменутих франшиза.