ИТАЛИЈАНИ ОЧИМА НЕ ВЕРУЈУ: Ђорђевић повукао НЕВИЂЕН потез! Теодосићу се ОВО није десило у каријери!

21.11.2019. 10:09
Miloš Teodosić
Милош Теодосић / Извор: Фото: Профимедиа/МН press/SD илустрација

Виртус декласиран у Шпанији.

Кошаркаши Виртуса су до меча са Промитеасом били једина непоражена екипа на Старом континенту. Будући да нису осетили горчину пораза у Палаканестру, изабраници Александра Ђорђевића поклекли су тек на гостовању у Еврокупу грчком клубу пре две недеље.

И ове среде, међутим, тим из Болоње доживео је нови неуспех. У Шпанији против Андоре лидер Палаканестра изгубио је 79:93, а медији у Италији разлог за то виде у одлуци бившег селектора Србије.

ЛУКА СА ДРУГЕ ПЛАНЕТЕ: Дончић на једном мечу оборио ТРИ НБА рекорда, Амери у ЧУДУ (ВИДЕО)

ЗВЕЗДАШИ ПОНИЗИЛИ БИВШЕГ ШАМПИОНА: Дончић новим трипл-даблом УНИШТИО Ратнике! Сјајан и Боби (ВИДЕО)

УЖАСНА СЦЕНА: Вучевић у СУЗАМА напустио паркет! Прва звезда Орланда доживела тешку ПОВРЕДУ (ВИДЕО)

Наиме, Ђорђевић је у другом полувремену оставио на клупи Милоша Теодосића, иако је српски плејмејкер у првом делу био убедљиво најбољи појединац и држао Виртус "на апаратима" са 19 поена, три скока и четири асистенције, за 19 минута на паркету.

То се осетило у игри гостију, који су у последњој четвртини постигли само 10 кошева и изгубили меч. Бивши селектор Орлова имао је и образложење на такву одлуку:

- Теодосић у другом полувремену није играо јер је то била моја одлука, а и зато што сам желео да тестирам тим, да добијем одговоре од других - рекао је Сале Ђорђевић после меча.

Упркос поразу, Виртус је сачувао велике шансе за пролаз даље, јер у осам мечева има скор 6-2. Подсетимо, Теодосић је одиграо седам сусрета за тим из Болоње у Еврокупу и за 24 минута на терену просечно имао 17 поена и 5,9 асистенција.

ЈОКИЋ ОБРИЈАО БРАДУ: Џокер зауставио СТРАШНУ серију Ракета! Луди Србин ОВО није доживео 22 године (ВИДЕО)

НОВИ ЖОЦОВ ТАЈМ-АУТ О КОМЕ СЕ ПРИЧА: Ево шта је сад урадио Обрадовић како би РАЗДРМАО звезде Фенера

СЛАВНИ ТРЕНЕР У ЕКСТАЗИ: ОН је једини прави наследник Генија Савићевића

ГОЛМАН МАЧВЕ ПРЕВАРИО БОАЋИЈА: Фудбалер Звезде "ИСПРИЧАО" како га је Пулетић "ЗЕЗНУО" код пенала

НОВИ ДЕТАЉИ УГОВОРА: Познато када Павловић НАПУШТА Хумску!