ЈОКИЋ КАПИТЕН СРБИЈЕ: "Можда нисам заслужио"
Велика част
Никола Јокић, кошаркаш репрезентације Србије, разговарао је са представницима домаћих медија током тренинга пред ФИБА прозоре.
Србија ће најпре 2. јула играти са Швајцарском у гостима, а онда и четири дана касније са Босном и Херцеговином код куће.
Ово окупљање је посебно са центра Денвера, како га је селектор Душан Алимпијевић именовао за капитена.
- Добио сам то задовољство, привилегију. Нисам баш био... Можда нисам заслужио . Велика имена су носила капитенску траку. Има и момака који су старији од мене. Тренер ми је то дао, поклонио. Покушаћу да то носим и показујем на терену како доликује - рекао је Јокић.
Пре времена је завршио сезону у НБА, те је имао времена да се одмори.
- Увек је исто. Са некима сам играо раније, са некима први пут. Увек је уживање. Што се тиче мог тима, испали смо у првој рунди. Неки кажу могли смо више. Ако нека екипа победи у плеј-оф серији, она је боља. Да смо могли, победили бисмо - додао је Јокић.