ЈОКИЋ СЕ ПОИГРАВАО: Пола сата чисте МАГИЈЕ, за дабл-дабл о коме ће дуго причати (ВИДЕО)

11.02.2021. 08:14
Nikola Jokić
Никола Јокић / Извор: Профимедиа

Убедљив тријумф Денвера.

Кошаркаши Денвера прекинули су низ од три пораза и на свом терену декласирали екипу Кливелнда резултатом 133:95!

У Пепси Центру било је свега осим резултатске неизвесности.  Већ у првој четвртини  Нагетси су водсили са 34:17, али нису попуштали притисак у наставку па су до 100 поена стигли већ на крају трећег квартала (100:66). У једном тренутку Нагетси су имали 42 поена предности.

ЗАБРАНИО ИНТОНИРАЊЕ ХИМНЕ: Милијардер запрепастио целу Америку

ДИВЉАЧКИ НАПАД ПРЕД ОЧИМА СВЕТА: Рус песницом нокаутирао српског судију, па га ОВЕРИО док је лежао на паркету (ВИДЕО)

ФЕНОМЕНАЛНЕ ВЕСТИ ЗА ЗВЕЗДУ: Стиже ПОЈАЧАЊЕ за Куп Кораћа

Никола Јокић није форсирао на овом мечу, решио је да се добро забави и истури саиграче у први план. Српски је за 30 минута проведених на паркету забележио је по 12 поена (5/7 из игре) и асистенција уз шест скокова и две украдене лопте.

Меч сезоне одиграо је ветеран Пол Милсап са 22 поена за 27 минута на свој 36. рођендан. Изгледа да су Јокићеве критике уродиле плодом јер је одличан био и Мајкл Портер Џуниор са 19 поена. Двоцифрен учинак имала су још шесторица играча, Вил Бартон је убацио 16 поена, а Монте Морис 12.

Двоцифрен учинак имала су још шесторица играча, Вил Бартон је убацио 16 поена, а Монте Морис 12.