JOKIĆ SE POIGRAVAO: Pola sata čiste MAGIJE, za dabl-dabl o kome će dugo pričati (VIDEO)

11.02.2021. 08:14
Nikola Jokić
Nikola Jokić / Izvor: Profimedia

Ubedljiv trijumf Denvera.

Košarkaši Denvera prekinuli su niz od tri poraza i na svom terenu deklasirali ekipu Klivelnda rezultatom 133:95!

U Pepsi Centru bilo je svega osim rezultatske neizvesnosti.  Već u prvoj četvrtini  Nagetsi su vodsili sa 34:17, ali nisu popuštali pritisak u nastavku pa su do 100 poena stigli već na kraju trećeg kvartala (100:66). U jednom trenutku Nagetsi su imali 42 poena prednosti.

ZABRANIO INTONIRANJE HIMNE: Milijarder zaprepastio celu Ameriku

DIVLJAČKI NAPAD PRED OČIMA SVETA: Rus pesnicom nokautirao srpskog sudiju, pa ga OVERIO dok je ležao na parketu (VIDEO)

FENOMENALNE VESTI ZA ZVEZDU: Stiže POJAČANJE za Kup Koraća

Nikola Jokić nije forsirao na ovom meču, rešio je da se dobro zabavi i isturi saigrače u prvi plan. Srpski je za 30 minuta provedenih na parketu zabeležio je po 12 poena (5/7 iz igre) i asistencija uz šest skokova i dve ukradene lopte.

Meč sezone odigrao je veteran Pol Milsap sa 22 poena za 27 minuta na svoj 36. rođendan. Izgleda da su Jokićeve kritike urodile plodom jer je odličan bio i Majkl Porter Džunior sa 19 poena. Dvocifren učinak imala su još šestorica igrača, Vil Barton je ubacio 16 poena, a Monte Moris 12.

Dvocifren učinak imala su još šestorica igrača, Vil Barton je ubacio 16 poena, a Monte Moris 12.