ЈОВИЋ СЕ ВРАТИО НА ТЕРЕН: После суспензије је заузео место у првој петорци! Мицић врло слаб у поразу

28.02.2024. 08:03
Nikola Jović
Никола Јовић / Извор: Профимедиа

Мајами наставља да побеђује.

Кошаркаши Мајамија победили су у гостима екипу Портланда резултатом 106:96, уз осам поена репрезентативца Србије Николе Јовића који се након меча суспензије вратио у прву петорку Хита.

НБА: Богдановић решетао са свих страна, памти се тројка уз звук сирене (ВИДЕО)Bogdan Bogdanović

НБА: Богдановић решетао са свих страна, памти се тројка уз звук сирене (ВИДЕО)

ВЕЛИКИ ПЕХ ПРЕД НАСТАВАК ЕВРОЛИГЕ: Црвено-бели без двојице важних играча у 27. колуNavijači Olimpijakosa

НИШТА ОД ПАРТИЗАНА: Покушевски остаје у НБА! Aleksej PokuÅ¡evski

НИШТА ОД ПАРТИЗАНА: Покушевски остаје у НБА!

После повратка у тим због туче на мечу Хита и Њу Орлеанса, Џими Батлер и Никола Јовић вратили су се право у прву петорку Мајамија и помоглои су свом тиму да упише пету победу у низу у НБА лиги.

Никола Јовић меч је завршио са осам постигнутих поена и две ухваћене лопте. За 15 минута на паркету погодио је три шута из пет покушаја, а углавном је покушавао за три поена (2/4).

Џими Батлер се експресно вратио у улогу лидера Мајамија. Убацио је 22 поена и ухватио девет лопти. Тери Розир је постигао 19, а Данкан Робинсон 17 поена.

Портланд је предводио Анферни Симонс који је убацио 26 поена, док је два мање уписао Џереми Грант.

Кошаркаши Милвокија победили су на свом паркету екипу Шарлота резултатом 123:85. Репрезентативац Србије Василије Мицић завршио је меч са свега два постигнута поена.

За 16,5 минута на паркету Василије је постигао само два поена, погодивши један шут из четири покушаја (0/2 за три). Успео је да подели три асистенције.