ДОМИНАЦИЈА АРМЕЈАЦА: Дабл-дабл Милутинова у новој победи ЦСКА!

10.02.2023. 22:09
Nikola Milutinov
Никола Милутинов / Извор: Профимедиа

Српски кошаркаш вратио тим у победнички ритам...

После 24 узастопне победе од почетка сезоне у ВТБ лиги, екипа ЦСКА је поражена у прошлом колу од Зенита, али није дозволила да је то поремети, па се вечерас вратила у победнички ритам. И то у великом стилу!

ЕВРОЛИГА: Жагирис се ИЗЈЕДНАЧИО са Партизаном - СВЕ СЕ ЗАКОМПЛИКОВАЛО!

АБА ЛИГА: МЗТ закуцан за дно табеле

ДУПЛИ АРШИНИ ИЛИ НЕШТО ДРУГО: Погледајте СКАНДАЛОЗНУ одлуку на мечу Звезде у Изреалу (ВИДЕО ДОКАЗ)

Наиме, ''Армејци'' су вечерас гостовали екипи Локомотиве Кубањ и тријумфовали са чак 32 поена разлике - 98:66!

Сада ЦСКА има скор 25-1 на врху табеле, а Локомотива је на петом месту са 14 победа и 12 пораза.

Домаћин се током првог полувремена и добро држао, иако је и тада ЦСКА имао предност, али је у трећој четвртини питање побдника дефинитивно решено, јер су гости овај део игре добили са 35:17.

Одличну партију је приказао наш центар Никола Милутинов који је остварио дабл-дабл учинак, 16 поена и 10 скокова, а уз њега исти број поена имао је и Каспер Вер. Други српски репрезентативац из редова московског тима Дејан Давидовац је овај меч завршио са два поена и два скока.

Код домаћих најефикаснији је био ДеВон Акун-Парсел са 15 поена.