DOMINACIJA ARMEJACA: Dabl-dabl Milutinova u novoj pobedi CSKA!

Posle 24 uzastopne pobede od početka sezone u VTB ligi, ekipa CSKA je poražena u prošlom kolu od Zenita, ali nije dozvolila da je to poremeti, pa se večeras vratila u pobednički ritam. I to u velikom stilu!

EVROLIGA: Žagiris se IZJEDNAČIO sa Partizanom - SVE SE ZAKOMPLIKOVALO!

ABA LIGA: MZT zakucan za dno tabele

DUPLI ARŠINI ILI NEŠTO DRUGO: Pogledajte SKANDALOZNU odluku na meču Zvezde u Izrealu (VIDEO DOKAZ)

Naime, ''Armejci'' su večeras gostovali ekipi Lokomotive Kubanj i trijumfovali sa čak 32 poena razlike - 98:66!

Sada CSKA ima skor 25-1 na vrhu tabele, a Lokomotiva je na petom mestu sa 14 pobeda i 12 poraza.

Domaćin se tokom prvog poluvremena i dobro držao, iako je i tada CSKA imao prednost, ali je u trećoj četvrtini pitanje pobdnika definitivno rešeno, jer su gosti ovaj deo igre dobili sa 35:17.

Odličnu partiju je prikazao naš centar Nikola Milutinov koji je ostvario dabl-dabl učinak, 16 poena i 10 skokova, a uz njega isti broj poena imao je i Kasper Ver. Drugi srpski reprezentativac iz redova moskovskog tima Dejan Davidovac je ovaj meč završio sa dva poena i dva skoka.

Kod domaćih najefikasniji je bio DeVon Akun-Parsel sa 15 poena.